AtlasGlobal Ukrayna ve Irak'ı uçuruyor


Tuğba Hacıbayramoğlu
10 Aralık 2019 | 37

Türkiye'de ve dünyada uçuş ağına her geçen gün yeni rotalar ekleyen AtlasGlobal Havayolları şimdi de Ukrayna ve Irak'ta 6 yeni noktaya uçmaya hazılranıyor. Irak'ın başkenti Bağdat ile Basra ve Necef'e uçacak AtlasGlobal, Ukrayna'da Harkiv, Zapırijya ve Lviv'e direkt uçuşlara başlıyor.

20 Eylül'de Bağdat'a

Yeni destinasyonlar arasında ilk olarak Irak'ın başkenti Bağdat'a uçmaya başlayacak AtlasGlobal, 20 Eylül'den itibaren İstanbul'dan direkt olarak bu kente uöuşlar gerçekleştirecek. Son yıllarda gelişen ekonomisi ve yapılan yatırımlar ile öne çıkan kentte gezilip görülecek çok sayıda tarihi eser de var. Bağdat'a en uygun seferleri karşılatırmak için hemen tıklayın.

30 Eylül'de Harkiv

Turistik amaçlı seyahatlerde vize gerekmeyen ülkeler arasında bulunan Ukrayna'nın en dikkat çekici şehirlerinden birisi olan Harkiv de AtlasGlobal'in yeni destinasyonları arasında. Yakın zamanda Harkiv'e gitmeyi planlıyorsanız, şehirde mutlaka görmeniz gereken yerler listesine Özgürlük Meydanı, Pokrovsky Katedrali, Botanik Bahçeleri ve Aşıklar Çeşmesi'ni mutlaka ekleyin.

30 Eylül'de Harkiv

 

Ekim'de Zaporijya ve Lviv

Ukrayna'da toplamda 3 yeni kente uçacak AtlasGlobal'in ikinci ve üçüncü rotası ise Zaporijya ve Lviv. En az Harkiv kadar ilgi çekici ve görülmeye değer olan bu iki kentte sizi bekleyenler arasında ise canlı bir sokak kültürü ile renkli gece hayatı var. Yakın zamanda rotanızı Lviv'e çevirirseniz, eski evler ve sevimli kafelerle çevrili tarihi şehir merkezini, Opera ve Bale Tiyatrosu'nu, St. Yura Katedrali'ni mutlaka görün.

,Ekim'de Zaporijya ve Lviv

26 – 27 Ekim'de Basra ve Necef'e

Tarihi neredeyse insanlık kadar eski olan Irak'ın hem kültürel hem de ekonmik anlamda en önemli kentleri arasında gösterilen Basra ve Necef'e de uçacak AtlasGlobal bu iki kenti direkt ve aktarmalı seferlerle hem Türkiye'ye hem de Avrupa'nın birçok noktasına bağlayacak. AtlasGlobal'in Basra seferleri 26 Ekim'de, Necef seferleri ise 27 Ekim'de İstanbul'dan karşılıklı olarak başalayacak. Ukrayna ve Irak'ın en güzel kenterini AtlasGlolbal'in yeni seferleri ile keşfetmek için hemen tıklayın, en uygun uçuşları hızla ve kolayca karşılaştırın.

26 – 27 Ekim'de Basra ve Necef'e

Tuğba Hacıbayramoğlu
2217 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.