Yakın zaman önce kurumsal kimliğini tamamen yenileyen ve yeni bir isimle yola devam etme kararı alan AtlasGlobal, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye ve Avrupa’da yeni rotaları ağına dahil eden Atlas Global ile şimdi İstanbul’dan Paris’e direkt uçabilirsiniz.

10 Temmuz’da İstanbul’dan Paris’e

Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirleri arasında ilk 3’te yer alan Paris, sadece Fransa’nın değil, dünyanın en popüler kentleri arasında ilk sıralarda geliyor. 10 Temmuz’da İstanbul’dan Paris’e başlayacak seferleri ile AtlasGlobal, İstanbul’dan Fransa’nın başkentine haftanın her günü karşılıklı uçacak. Seferler İstanbul’dan saat: 13:25’de, Paris’ten ise 17:10’da hareket edecek. Bu sayede Paris yolcuları İstanbul’dan aktarmalı olarak Antalya, İzmir, Gaziantep ve Kıbrıs gibi birçok noktaya AtlasGlobal’le uçabilecek.

Uçan Şefler Paris yolunda

AtlasGlobal’in 3 saat ve üzeri uçuşlarında sunduğu ‘’Uçan Şefler’’ uygulaması Paris uçuşlarında da yolcuları bekliyor. Bu uygulamayla yemek servis ve sunumları şefler tarafından yapılıyor ve klasik yemek servisinden daha lezzetli alternatifler sunuluyor. EkonomiPlus sınıfında 77 cm genişliğindeki koltuk mesafesi, Business Class’ta ise 100 cm koltuk aralıkları AtlasGlobal’in diğer seferlerinde olduğu gibi Paris’te de yolcularının daha rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

AtlasGlobal Paris’e direkt uçuyor

Paris’ten Fransız Rivierası’na

Avrupa’nın kalbinde, Seine Nehri kıyısında yer alan Paris, Eski Kıta’nın en güzel şehirlerinden biri. Kentte bulunan sayısız tarihi bina, müze, park ve kültür sanat etkinlikleriyle ziyaretçileri için her mevsimde canlı ve hareketli bir şehir yaşamını garantiliyor. AtlasGlobal’in yeni başlayan seferlerine özel avantajlı fiyatlarını ENUYGUN üzerinden karşılaştırarak biletinizi hem hızlı hem de en avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Yakın zamanda Paris’e giderseniz, özellikle Şanzelize Caddesi (Champs-Élysées) çevresinde yoğunlaşan ve akşam saatlerinde canlanan kafe-restoranları keşfedebilir, şehrin neredeyse tüm merkezi semtlerinde bulunan bisikletlerden kiralayarak Paris’i iki teker üzerinde keşfe çıkabilirsiniz. Şehirde mutlaka görmeniz gereken yerler için galerimize mutlaka göz atın. Daha sıcak bir havada tatilinizi geçirmek ve denize girmek isterseniz, biraz daha güneye inebilir ve Nice, Marsilya, Cannes gibi ‘’Fransız Rivierası’’ olarak anılan Akdeniz sahil şeridini keşfedebilirsiniz.

İster başkent Paris, isterseniz Akdeniz kıyısında sıralanan tatil beldeleri olsun, Fransa aynı zamanda lezzetli yeme içme alternatifleriyle ünlü bir ülke. Yeni tatlar denemeye açıksanız, genellikle kaz ciğeri, jambon ve patatesle hazırlanan Fransız yemeklerinin tadına da bakabilirsiniz. Paris’te sizi bekleyen lezzetlerle ilgili detayı bir liste de ‘Paris’te ne yenir ne içilir’’ galerimizde.

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.