Atatürk Havalimanı en iyiler arasında

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Dünyanın en iyi havalimanlarının belirlendiği ankete katılanlar İstanbul Atatürk Havalimanı'nı dünyanın en iyi 3. havalimanı seçti. Ankete katılanlar ilk sırada Singapur Havalimanı, ikinci sırada Zürih Havalimanı’nı üçüncü sırada ise Atatürk Havalimanı’nı seçti.

Ünlü havalimanlarını geride bıraktı

Dünyada yolcuların görüşlerine göre havalimanlarına not veren eDreams 2018 yılının en iyi ve en kötü havalimanlarını duyurdu. Buna göre İstanbul Atatürk Havalimanı; dünyanın en iyi 3. havalimanı unvanına sahip oldu. Havalimanındaki restoranlar, dinlenme salonları, alışveriş merkezleri gibi özelliklere göre puan verilen bu ankette Atatürk Havalimanı, Frankfurt, Londra, Münih, Roma gibi dünyanın önde gelen havalimanlarını geride bıraktı.

En iyi ve en kötüler listesi

İlk 5 sırada Singapur, Zürih, Atatürk, Kopenhag ve Münih havalimanlarını yer aldı. Dünyanın en kötü havalimanları listesinde ise Alman havaalanlarının yer alması şaşırttı. En kötüler listesinde Casabalanca, Roma Ciampino Airport, Berlin Tegel Airport, Berlin Schoenefeld Airport ve Londra Lutan Airport yer aldı.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar