Aralık ayı yurt içi ve yurt dışı biletlerinde fiyat uygunluğu açısından en cazip dönemlerden biri. Yurt içinde pek çok destinasyona gidiş dönüş her şey dahil 130 TL’ye ya da altında bir fiyata uçabiliyorsunuz. Kaplıca, kayak tatili yapmak isteyenler ya da memleket hasretiyle yanıp tutuşan ailesini görmek isteyenleri için iyi bir fırsat.

Kayseri gidiş dönüş 120 TL’ye bilet var

Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi’ne sahip Kayseri, kışın en popüler şehirlerinden birisi. Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan kayak tesisleri yaklaşık 30 km. Bölgenin en iyi kayak yapılabilecek zamanları Aralık ile Nisan ayları arasında. Sezonu açmak için iyi bir tercih olabilir. Kayak yapmayacaksanız da Kayseri tarihi yapılarıyla mantı, pastırma, sucuk gibi yöresel yemekleriyle gezmek için iyi bir destinasyon olacaktır. Kayseri uçak bileti fiyatlarına göz atmak için tıklayın...

Antalya gidiş dönüş 88 TL’den başlıyor

Kışın güneşe hasret kalanlar için Antalya iyi bir seçenek olabilir. Antalya’yı cazip kılan bir başka şey de muhteşem otelleri. 5 yıldızlı son derece konforlu otellerde kışın çok ucuza konaklayabilirsiniz. Bunlarda genelde kapalı havuz, hamam spa gibi pek çok özellikle de oluyor. İstirahat yapmak isteyenler için doğru tercih olacaktır. Antalya’da mutlaka yapmanız gereken 10 şey yazımızdan ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Antalya’ya da gidiş dönüş her şey dahil 100 TL’nin altında bilet bulmak mümkün. Ben 20 Aralık gidiş 23 Aralık dönüş tarihleri arasında 88 TL’ye bilet buldum. 

Aralık'ta 130 TL'nin altında 5 rota

 

Pamakkule’ye gidiş dönüş 130 TL'ye uçun

Denizli, Pamukkale ve Hierapolis Antik kentiyle kış turizmi için çok güzel bir şehir. Pamukkale’nin şifalı sularından faydalanmak için kışın iyi bir zaman. Karlı bir kış günü Pamukkale’de konaklamış ve kaplıca keyfi yapmıştım. Çok güzel bir tatil olmuştu. Tavsiye ederim. Pamukkale travantenlerini yerinde görmüş olursunuz hem de dünyaca ünlü Hierapolis Antik kentini de gezersiniz. Denizli Çardak Havalimanı’nda Aralık ayında gidiş dönüş 130 TL ya da altında fiyatlara bilet bulmak mümkün. Vaktiniz varsa Denizli’nin el dokumalarıyla ünlü ilçesi Buldan’a da uğramanızı öneririz. Denizli uçak bileti fiyatlarına göz atmak için tıklayın...

Aralık'ta 130 TL'nin altında 5 rota

İzmir'e gidiş dönüş 80 TL

İzmir Aralık ayında en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz şehirlerden birisi. İzmir’i görmediyseniz gezecek yer çok. Daha ayrıntılı bilgi için İzmir’de yapmanız gereken 10 şey yazısından bilgi alabilirsiniz. Yine de ben Foça’da balık yemeyi, Çeşme Ilıca’da kaplıca sularının keyfini yaşamayı, Saat Kulesi’nden şehrin manzarasını seyretmeyi ve Kordon Boyu’nda yürümeyi önerebilirim. İzmir’e uçak bileti fiyatları da çok ucuz. Tek yön 18 TL ya da 20 TL’ye bile bilet bulmak mümkün. Gidiş dönüş toplam 80 TL’yi geçmiyor. Yani otobüs bileti tek yön fiyatından ucuz gidiş dönüş uçak bileti satın alabiliyorsunuz.

Aralık'ta 130 TL'nin altında 5 rota

 

Adana'da mideniz bayram etsin 

Midenizin bayram edeceği bir seyahate çıkmak istiyorsanız Adana tam size göre. Kebabı, şalgamı hatta baklavası bile bir başka lezzetli Adana’da. Üstelik Adana’da karnınızı güzelce doyurup yiyip içip öyle İstanbul Ankara gibi büyükşehirlerdeki kadar çok da yüksek ücret ödemezsiniz. Gezecek yerler de çok. Adana eğlenmeyi sevenlerin şehri. Gezmesi de rahat bir kent. Adana’da gezilecek yerler galerimize göz atıp bir program yapabilirsiniz. Ankara-Adana gidiş dönüş her şey dahil 100 TL’ye bilet bulmak mümkün. İstanbul için de yine yaklaşık 100 ya da 120 TL civarında gidiş dönüş bileti satın alabilirsiniz. Adana uçak bileti fiyatlarına göz atmak için tıklayın..

Aralık'ta 130 TL'nin altında 5 rota

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.