Annenizi mutlu edecek alternatif hediyeler

betulsungurlu
İçindekiler

Anneler gününe bir haftadan az kaldı. Siz de benim gibi 20 yıldan fazla zamandır annenize hediye alırken “bu yıl ne alsam da gerçek bir sürpriz olsa” diye düşünüyorsanız aşağıdaki hediye alternatiflerimize göz atın. Anneniz sizden bluz, yüzük, çay makinesi ya da çiçek beklerken onu hem şaşırtın hem de sevindirin.

Küçük bir kaçamak

Onun için bu yıl bir seyahat planı yapmaya ne dersiniz? Bu bir Avrupa seyahati olmasa da başka şehirde yaşadığı için uzun zamandır görmediği kardeşine, kuzenine ya da arkadaşına sürpriz bir ziyaret organize edebilirsiniz. Gidiş-dönüş alacağınız uçak biletleri ile planınız hazır bile! Biletleri taksitle satın almak ve en uygun fiyatlı uçak biletini seçmek için https://www.enuygun.com/ucak-bileti/ adresini ziyaret etmeniz yeterli.

İnternetle ona dünyayı verin

Bizim bilgisayar başında geçirdiğimiz saatler onlara tuhaf geliyor olsa da internetin gizemli dünyasını merak etmekten de kendilerini alamıyorlar. Doktor tavsiyeleri, bitkilerin mucizevi faydaları, alternatif tıp, yemek tariflerini öğrenmek veya kaçırdıkları dizileri seyretmek için bu yıl annenizin evine internet bağlatmak da harika bir hediye olabilir. Ona uygun internet tarifesini https://www.enuygun.com/internet-baglantilari adresinden öğrenebilirsiniz. Bilgisayar için de taksitli kampanyalardan faydalanabilir ya da evinizde kullanmadığınız bir bilgisayarı ona hediye edebilirsiniz.

 

Sağlığını güvenceye alın

Her şeyin başı sağlık! Bizim sağlığımızı yıllarca annelerimiz korudu. Gelir seviyeniz uygunsa siz de bu yıl anneler gününde onun sağlığını özel sağlık sigortası ile güvenceye alabilir, konforlu sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Belki bu hediyeyi kardeşlerinizle ortak bir hediye olarak da planlayabilirsiniz. “Ayakta ve yatarak” ya da sadece “yatarak” tedaviler için teminat veren poliçeler için en uygun fiyatı bulabilmek için https://www.enuygun.com/sigorta/saglik-sigortasi adresinden teklif isteyebilirsiniz.

Ek kart ile bütçesine katkıda bulunun

Annenizle birlikte yaşamıyor ama ona aylık masraflarında yardımcı olmak istiyorsanız bu anneler gününde ona kendi kredi kartınıza bağlı ek kart çıkarabilirsiniz. Bu ek kartın aylık limitini ise kendi bütçenize göre (100 TL ya da 200 TL gibi limitler de olabilir) ayarlayabilirsiniz.

betulsungurlu
Betül Sungurlu
339 Yazı
ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.
Uzman Yazarlar