THY ve Pegasus’tan sonra Anadolujet’te kış kampanyasına başladı. 2-8 Eylül tarihleri arasında Anadolujet’ten bilet alanlar, 1 Kasım-15 Ocak 2014 tarihleri arasında iç hatlarda her şey dahil 39 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

1 Kasım-15 Ocak tarihlerinde ucuza uçun

Uçak firmaları yazın son günlerinde kış kampanyasına başladı bile. Özellikle Kasım, Aralık ve yılbaşı tatili dönemlerinde seyahat etmeyi planlayanlar için çok güzel kampanyanlar var. THY ve Pegasus kampanyalarını sizlere duyurmuştuk. Anadolujet’te benzer bir kampanya başlattı. Buna göre biletini 2 Eylül – 8 Eylül tarihleri arasında alanlar 1 Kasım – 15 Ocak tarihleri arasında tek yön her şey dahil 39 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Gidiş dönüş 80 TL

Örneğin İstanbul’dan Antalya’ya gidiş dönüş 80 TL’ye uçabileceksiniz. Ya da İstanbul-Trabzon, İstanbul-İzmir gibi yurt içi uçuşlarda otobüs biletinden ucuz fiyatlarla uçmak için uçak bileti sayfamızı tıklamanız yeterli.

Kampanyalı uçuşları kaçırmayın

Dilerseniz Anadolujet ile gidip THY ya da Pegasus’un kampanyalı uçuşlarıyla da dönebilirsiniz. Belirlenen tarih aralığına dikkat ederek bilet araması yapıp kolayca bilet satın alabilirsiniz. Havayolu firmalarının kış rekabeti kampanyasını kaçırmayın…

Tuğba Hacıbayramoğlu
2327 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.