AnadoluJet Sabiha Gökçen’den Türkiye’nin pek çok noktasına 54 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor. Özellikle Erzurum, Trabzon, Van, Mardin gibi illere uygun fiyata bilet bulabilirsiniz.

AnadoluJet 18 Şubat’tan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana, Ankara, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Samsun, Konya, Elazığ ve Hatay’a her şey dahil 54 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş kampanyası başlattı.

Memlekete ucuz uçak bileti

Hemen sizin için bilet araması yaptım. Özellikle de yoğun bilet satışının olduğu Erzurum, Trabzon, Mardin gibi illere. Gerçekten de gidiş dönüş her şey dahil 130-160 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Bahar aylarını memleketinde geçirmek isteyenlere duyurulur. Sadece bahar değil, yaz ayları için de çok uyguna uçak bileti var. 11 TL’den başlayan fiyatlarla AnadoluJet’ten memleketinize ucuza uçabilirsiniz. Vergiler ve diğer masraflarla gidiş dönüş 120 TL’ye bilet bulabilirsiniz.

Yaz için şimdiden bilet alın

Örneğin Haziran ayında Erzurum’a gidiş dönüş vergiler dahil 170 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Haziran ayında Trabzon’a da gidiş dönüş vergiler dahil 190 TL’ye seyahat edebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi kampanyaları takip eder ve doğru zamanda uçak bileti satın alırsanız uçak yolculuğu otobüs yolculuğundan ucuza gelebilir. Bu yüzden tatiliniz için şimdiden bilet satın almanın planlarını yapmanızı tavsiye ederiz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2334 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.