AnadoluJet Eylül ayı uçuşlarına yönelik kampanya başlattı. AnadoluJet’ten 6-7-8 Haziran tarihleri arasında İstanbul-Edremit, Ankara-Bodrum ve Ankara-Dalaman uçuşlarına bilet alanlar, 1-30 Eylül arasında 39 TL’den başlayan fiyatlarla uçacak.

6-7-8 Haziran’da bilet satın almanız gerekiyor

Havayolu firmaları yaz aylarına yönelik çok sayıda kampanya düzenliyor. AnadoluJet’te şimdiden bilet alınması halinde Eylül ayında çok cazip fiyatlarla uçabileceğiniz bir kampanya çıkardı. Buna göre 6-7 ve 8 Haziran tarihleri arasında bilet satın alırsanız, Ankara-Bodrum, Ankara-Dalaman uçuşlarını her şey dahil 39 TL’den satın alabilirsiniz.

Eylül ayı uçuşlarını kapsıyor

İstanbul Sabiha Gökçen ve Edremit Koca Seyit Havalimanı uçuşları da yine her şey dahil 39 TL’den satılıyor. Bunun için biletiniz 3 gün içerisinde satın almanız gerekiyor. Biletleme tarihleri ise 1-30 Eylül tarihlerini kapsıyor. Eylül ayında Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Ayvalık, Akçay gibi yörelerde tatil yapmayı düşünüyorsanız ya da yazlığınız varsa bu avantajlı fırsatı kaçırmayın.

Anadolujet’in bu kampanyasından faydalanmak istiyorsanız uçak bileti sayfamıza girmeniz yeterli. Dilerseniz bilet satın alabilir ya da rezervasyon yapabilirsiniz… Biletler 1 ya da 3 TL’den satışa çıkıyor. Vergiler dahil gidiş dönüş toplam 83 TL’ye bilet satın alabiliyorsunuz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2311 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.