American Airlines şimdi Dallas’tan Pekin’e direkt uçuyor


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
28 Ocak 2015 | 6

American Airlines gelişen ekonomisiyle birlikte gitgide önem kazanan Asya-Pasifik bölgesinin parlayan yıldızı Pekin’e Dallas’tan direkt uçmaya başlıyor. Uçuşlar yerel saatle Dallas’tan 10:40’da, Pekin’den 16:25’de gerçekleşecek.

Seferler karşılıklı olarak tamamen yenilenmiş Boeing 777-200’lerle başlatılarak yolculara en iyi uçuş deneyiminin sunulması hedefleniyor. British Airways, Cathay Pacific, Japan Airlines, Malaysia Airlines, Qantas Airways ve Qatar Airways gibi uluslararası birçok havayolu ile anlaşması bulunan American Airlines ortak yürüttüğü operasyonlarla aynı zamanda dünyanın en çok noktasına uçan havayolu şirketlerinden biri.

 

American Airlines yakın zamanda New York – Atlanta uçuşlarını da haftada 4’e yükselterek Doğu ve Orta Amerika’nın en önemli merkezlerini birbirine biraz daha yaklaştırmıştı. 

Ucuz Uçak Bileti Bulun

American Airlines biletleri ENUYGUN'da 

American Airlines uçuşlarınız için en avantajlı biletleri enuygun.com'da veya mobil uygulamamızla bulabilir, dilediğiniz noktaya kolayca uçabilirsiniz. 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2080 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.