Alitalia mutfağı 5. kez ‘’dünyanın en iyisi’’ seçildi


Murat Ekinay
| 1 Dakikalık Okuma| 28 |Güncellenme : 9 Aralık 2019
İçindekiler

Her yıl dünyanın en iyi havayolu mutfaklarını derecelendiren Amerikan Global Traveler, geçtiğimiz yılın en iyi mutfağına sahip havayolu ödülünü Alitalia’ya verdi. Sıralamayı yaparken lezzetlerin kaliteli, otantik ve özel olmasına önem veren dergi, bu kriterlere en fazla uyan firmanın Alitalia olduğuna karar verdi.

 

Ayrıca lezzetlerin tipik İtalyan karakterini yansıtması ve şarapların özenle seçilmesi bu sonucu etkiledi. Aperatiflerden tatlılara kadar sunulan her bir lezzetin İtalyan Mutfağına uygunluğu da etkili oldu. Alitalia zengin şarap menüsüyle de TravelPlus Airline Amenity Bag Awards tarafından ‘’En İyi Şarap Menüsünü Sunan Havayolu’’ ödülünün de sahibi oldu. Alitalia Havayolları'na ait uçak biletlerinizi enuygun.com'da karşılaştırabilir, kolayca satın alabilirsiniz. 

Murat Ekinay
507 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.