102 dolardan başlayan fiyatlarla İtalya fırsatı

muratekinay
İçindekiler

Havalar iyice ısınmışken kısa bir İtalya kaçamağına ne dersiniz? Şimdi biletini Enuygun.com'dan alanlar Alitalia Havayolları ile çok özel fiyat avantajlarından yararlanabiliyor. Hafta içi uçanlar için özel olarak düzenlenen kampanya ile uçuşunuzu Salı ve Çarşamba günü gerçekleştirerek 102 dolardan başlayan fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bagajsız uçanlar daha az ödüyor

Kampanya ile bagajsız seyahat eden yolcular 102 dolardan, bagajı ile birlikte seyahat eden yolcularsa 136 dolardan başlayan çok özel fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor. İstanbul Atatük Havalimanı'ndan gerçekleşen kampanyalı uçuşlarla İtalya'nın tarihi başkenti Roma'ya el bagajınızla 102 dolar, Bari, Bologna, Cenova, Milano, Pisa, Torino ve Venedik'e 136 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. İstanbul'dan Floransa ve Palermo'ya kabin bagajı ile uçmak isteyenler ise kampanya ile 147 dolardan başlayan fiyatlardan yararlanabilirler. Yine sadece el bagajınızla seyahat ederseniz İstanbul'dan Cagliari'ye 204 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Cenova

Bagajınızla Roma'ya 136 dolardan başlayan fiyatlarla

Bagajı ile birlikte uçmak isteyen yolcularsa yine İtalya'nın başkenti Roma'ya 136 dolardan başlayan fiyatlarla uçabiliyorlar. İtalya'nın diğer popüler şehirleri Bari, Bologna, Catania, Floransa, Cenova, Napoli ve Pisa'ya ise 170 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. İstanbul'dan İtalya'nın bir diğer renkli şehri Palermo'ya uçmak isteyenler 181 dolardan, Trieste ve Verona'ya 193 dolardan, Cagliari'ye ise 238 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

 

Roma'da Aşk Çeşmesi, Venedik'te gondol turu

Tarihi yapıları ve renkli sokakalarıyla dünyanın en çok turist çeken ülkelerinden İtalya'nın başkenti Roma'da ünlü Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri ve Kolezyum gibi tarihi yer ve yapıları gezebilirsiniz. Kanalları ile bilinen Venedik'te ise gondollarla şehrin çevresinde turlayabilir, ünlü Rialto Köprüsü önünde fotoğraf çektirebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlardan yararlanarak İtalya'nın en renkli şehirlerini keşfetmek için biletinizi 24 Mayıs'a kadar almayı unutmayın. En uygun uçuşları karşılaştırmak için hemen tıklayın.

Biletleme tarihi: 24 Mayıs 2016'ya kadar

Son uçuş tarihi: 31 Ekim 2016

Roma

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar