İtalyan havayolu firması Alitaila, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York, Boston, Miami gibi şehirlerine gitmek isteyenler için kampanya başlattı. Gidiş dönüş vergiler dahil 444 dolardan başlayan uçak biletlerini satın almak için gün 30 Nisan. 

Bilet fiyatları gidiş dönüş her şey dahil 444 dolardan başlıyor

ABD'nin New York, Boston, Miami, Los Angeles, Houston, San Francisco ve Washington şehirlerinin yer aldığı bu uçuşlar için Alitalia uçak bileti sayfasına tıklayarak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Bilet fiyatları yaklaşık olarak gidiş dönüş 444 dolar ya da 1.245 TL dolaylarında. Örneğin New York için Enuygun üzerinden bilet araması yaptım ve Mayıs ayında gidiş dönüş 1.245 TL'ye bilet buldum. Kampanya biletlerini 30 Nisan'a kadar satın almanız şart. Yine bu fiyatlar 1 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli değil. Uçuşlar İstanbul kalkışlı ancak Roma, Paris gibi şehirlerden aktarmalı olarak yapılıyor. 

Kampanya koşulları

* Bilet satın alma tarih aralığı: 13 Nisan-30 Nisan 2016

* Minimum kalış süresi 1 Cumartesi gecesi veya 6 gün

* Maksimum kalış süresi 3 ay

* 1 Temmuz-31 Ağustos tarihlerindeki uçuşları kapsamıyor.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2328 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.