• Anasayfa
  • Bilgi
  • Akıllı uygulamalarla hayatınızı kolaylaştırın!

Akıllı uygulamalarla hayatınızı kolaylaştırın!

mugekanbay

Bu Cuma yine hanımlara iltimas geçmek istiyorum işte ve evde yoğun tempolarıyla hayatlarını bir triatloncu çabasında yaşayan bizlere,  akıllı telefonlarla gelen teknolojinin nimetlerinden bahsedip işlerin bir kısmını teknolojiye emanet edelim istiyorum, bakalım sizler beğenecek misiniz?

İçindekiler

ShopListFree

Her zaman söylediğimiz üzere liste oluşturma alışkanlığı çok önemli hele market alışverişlerinde hem bütçenizi aşmamak hem bir ihtiyacınızı unutmamak için ideal! Her seferinde yazmaya üşenenleri de unutmayıp önceki listelerinizi saklıyor böylece alışverişlerinizi düzenli hale getirmenizi kolaylaştırıyor.

Egg Timer

Teknolojik bir anneniz olsaydı yumurtayı tam da istediğiniz gibi pişirebilirdi. Çırpılmış, kızarmış ya da suda pişmiş tercihinize göre ekrandaki kum saati sizi gıdaklayarak uyarıyor!

Taksimetre

Trafikte durumu, gideceğiniz yerin yaklaşık tutarı ve yolculuk süresini merak etmeyin, ona sorun!

Viber

Telefon faturalarını ucuzlatmak eğer bir Iphone ya da android telefonunuz varsa Viber ile mümkün. Wifi, 3G ile kullanabileceğiniz program faturalarınızı hafifletecek cinsten!

Barcod Scanner

Marketlerdeki ürünleri sepete atmadan önce kontrol sizde olsun istiyorsanız, barkodu okutun, aldığınız ürünün fiyatını görün!

ShopSavvy

Tasarruflu alışveriş seven kullanıcılar, ikinci el ürünlerinin barkodlarını okutarak, ürünün online ya da yerel mağazalardaki fiyatını görerek, belirledikleri fiyattan ürünlerini satışa sunabilecekler.

Migros Sanal Market

Barkod okuma özelliği ile Migros Sanal Market Mobil farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Satın almak istediğiniz ürünün barkodunu okutun, tek tıkla sepete atın. Üstelik çeşitli operatör kullanıcılarına özel kampanyalardan da faydalanmak mümkün!

Yukarıdaki uygulamalar, hayatınıza hem eğlence hem rahatlık katacak peki sizin halihazırda kullandığınız uygulamalar neler, paylaşırsanız çok seviniriz! Şimdiden mutlu hafta sonları!


mugekanbay
Müge Kanbay
104 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN