Bu Cuma yine hanımlara iltimas geçmek istiyorum işte ve evde yoğun tempolarıyla hayatlarını bir triatloncu çabasında yaşayan bizlere,  akıllı telefonlarla gelen teknolojinin nimetlerinden bahsedip işlerin bir kısmını teknolojiye emanet edelim istiyorum, bakalım sizler beğenecek misiniz?

ShopListFree

Her zaman söylediğimiz üzere liste oluşturma alışkanlığı çok önemli hele market alışverişlerinde hem bütçenizi aşmamak hem bir ihtiyacınızı unutmamak için ideal! Her seferinde yazmaya üşenenleri de unutmayıp önceki listelerinizi saklıyor böylece alışverişlerinizi düzenli hale getirmenizi kolaylaştırıyor.

Egg Timer

Teknolojik bir anneniz olsaydı yumurtayı tam da istediğiniz gibi pişirebilirdi. Çırpılmış, kızarmış ya da suda pişmiş tercihinize göre ekrandaki kum saati sizi gıdaklayarak uyarıyor!

Taksimetre

Trafikte durumu, gideceğiniz yerin yaklaşık tutarı ve yolculuk süresini merak etmeyin, ona sorun!

Viber

Telefon faturalarını ucuzlatmak eğer bir Iphone ya da android telefonunuz varsa Viber ile mümkün. Wifi, 3G ile kullanabileceğiniz program faturalarınızı hafifletecek cinsten!

Barcod Scanner

Marketlerdeki ürünleri sepete atmadan önce kontrol sizde olsun istiyorsanız, barkodu okutun, aldığınız ürünün fiyatını görün!

ShopSavvy

Tasarruflu alışveriş seven kullanıcılar, ikinci el ürünlerinin barkodlarını okutarak, ürünün online ya da yerel mağazalardaki fiyatını görerek, belirledikleri fiyattan ürünlerini satışa sunabilecekler.

Migros Sanal Market

Barkod okuma özelliği ile Migros Sanal Market Mobil farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Satın almak istediğiniz ürünün barkodunu okutun, tek tıkla sepete atın. Üstelik çeşitli operatör kullanıcılarına özel kampanyalardan da faydalanmak mümkün!

Yukarıdaki uygulamalar, hayatınıza hem eğlence hem rahatlık katacak peki sizin halihazırda kullandığınız uygulamalar neler, paylaşırsanız çok seviniriz! Şimdiden mutlu hafta sonları!

Tuğba Hacıbayramoğlu
2336 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.