Air France yolcularını havaalanına limuzinle taşıyor


Murat Ekinay
| 1 Dakikalık Okuma| 25 |Güncellenme : 10 Aralık 2019

Dünyada 50 havaalanında geçerli

Yolcularına uçuş öncesi ve sonrasında daha konforlu transfer hizmeti sunmak isteyen Air France, başta Paris havaalanları olmak üzere Avrupa ve dünyadan 50 havaalanında yolcularına limuzinle transfer ayrıcalığını yaşatıyor. Sixt Lemousine Service ortaklığı ile sunulan hizmetin ücreti ise Paris havalaalanlarında 164 Euro’dan başlıyor ve lokasyonlara göre farklılık gösteriyor.

Transferler preium segment sedan araçlarla gerçekleştiriliyor ve yolcular uçuş rezervasyonu sırasında limuzin rezervasyonunu da yaptırabiliyor. 

 

Paris’i keşfedin

Yakın zamanda Paris’e seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilir, öncesinde Paris Şehir Rehberimize göz atarak moda ve sanatın başkentinde nerelere gidilir, ne yenir, ne içilir gibi hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarını ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Size en uygun Paris seferleri ve otelleri de yine enuygun.com’da kolayca karşılaştırabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Murat Ekinay
732 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.