Havaların ısınmasıyla beraber festivaller de artıyor. Nisan ayı ülkemizde iki önemli festivale evsahipliği yapacak. Bu hafta sonu düzenlenecek İzmir Alaçatı Ot Festivali ile Adana Portakal Çiçeği Festivallerini siz de yerinde görmek istiyorsanız acele edin.

İçindekiler

Alaçatı Ot Festivali'ne ilgi büyük

Yüzlerce çeşit ot, sebze, meyve bitkilerin sergilendiği Alaçatı sokaklarını karnaval alanına döndüren Alaçatı Ot Festivali bu yıl 5-8 Nisan tarihleri arasında Sarmaşık/Kuşkonmaz temasıyla düzenlenecek. 9. kez düzenlenecek festival için Çeşme ve Alaçatı sokakları şimdiden renklendi. Hafta sonu bu keyifli festivale siz de katılmak isterseniz İzmir uçak bileti fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Konaklama için Alaçatı otelleri ya da Çeşme otelleri sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Alaçatı Ot Festivali

Uçak Bileti

Adana sokakları şenlenecek

Nisan ayının bir başka ünlü festivali de Adana'da düzenleniyor. Bu festivalde Adana sokakları portakal rengine ve portakal çiçeği kokusuna bürünüyor. Adana Portakal Çiçeği Festivali de yine 5-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. Bu yıl 6. düzenlenecek Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'nda anne baba kostümlü koşu, lezzet yarışmaları, satranç turnuvası, toplu gitar çalma rekor denemesi, kostümlü kortej yarışması gibi çok sayıda etkinlik düzenlenecek. Adana uçak bileti sayfamızdan uçak biletlerini kontrol edebilir Adana otelleri sayfamızdan da otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Adana Festival


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN