Acil nakit ihtiyacı olanlara 5 avantajlı kampanya!

betulsungurlu

Tatil öncesi acil nakite mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Aşağıdaki kampanyaları incelemeden kredi kararınızı vermeyin. Değişik tutar ve vadeler için en avantajlı kampanyaları sizler için sıraladık:

1.Acil nakit ihtiyacım 3 bin TL diyorsanız, İş Bankası’nın Haziran Ayı İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz. 12 ay vadede %0.66 faiz oranı olan bu kredinin size maliyeti sigorta hariç yaklaşık 382 TL. Vade ve tutar olarak incelediğimizde İşBankası’nın bu kredisi en avantajlı kredi olarak karşımıza çıkıyor.

2.Faturalarınızın takibini Citibank kredi kartına bırakın, 1000 TL’ye kadar 9 taksitle faizsiz nakit avans çekme imkanı yakalayın.  01.Nisan-30.Haziran 2012’ye kadar geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak için Citibank kredi kartınız yoksa Enuygun kredi kartı karşılaştırma adresinden başvurabilirsiniz. Citibank ile ödenecek faturalarınız nakit avans olarak değil alışverişleriniz gibi ekstrenize yansıtılıyor.

3.Kamu çalışanı ya da emekli iseniz ve 3 bin TL 6 ay vadeli bir krediye ihtiyacınız varsa “Garanti Bankası’nın Kamu çalışanları ve Emekliler’e özel” kredisine düşük maliyeti nedeniyle başvurabilirsiniz.

4.Tatile gitmeden borçlarımı temize çekmek istiyorum diyerek 10 bin TL ve 36 ay vadeli bir krediye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Citibank’ın %1.19 faizli kredisini bu tutar ve vadede en az maliyetli kredi olduğu için öneriyoruz.

5.İş Bankası’ndan Maksimum kredi kartı olanlar 1-30 Haziran 2012 arasında 2 bin TL’ye kadar 6 ay vadeli faizsiz taksitli nakit avans çekebiliyor. Bu işlem için %6 (KKDF+BSMV hariç) masraf alınıyor. 2000 TL için ödenecek ücreti 144 TL olarak düşünebilirsiniz. Öte yandan Garanti Bankası’nın Masrafsız Kredisi (Kamu çalışanı ve emeklilere özel)’nin  2 bin TL ve 6 ay vadede oldukça avantajlı olduğunu belirtmekte fayda var. Zira sigorta hariç bu kredinin size maliyeti sadece 127 TL!

Yazar : Betül Sungurlu

betulsungurlu
Betül Sungurlu
362 Yazı
ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.
Uzman Yazarlar