71 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Ramazan Bayramı'nda bir yerlere kaçmak istiyor ama bu dönemde artan uçak bileti fiyatlarından çekiniyorsanız elinizi çabuk tutmanın tam zamanı! Başkent Ankara'ya veya İzmir, Bodrum, Kayseri ve Denizli gibi yurdumuzun cennet köşelerine her şey dahil 71 TL'den başlayan fırsatlarla uçabilirsiniz.

Başkent Ankara'ya 92 TL'den başlayan bayram fırsatları 

Bayram öncesi uçak bileti fiyatları yılın diğer dönemlerine kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor. Ancak bu dönemde de avantajlı fırsatları yakalayarak uygun fiyatlarla seyahat etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bayramda Ankara'da yaşayan yakınlarınızı görmek ve Anıtkabir, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi gibi yerleri dolaşmak isterseniz şehre bayram öncesi 92 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Başkent Ankara'ya uçuş fırsatlarına göz atmak ve biletinizi satın almak için tıklayın!

Kayseri'de tarihe ve lezzete yolculuk 142 TL'den itibaren

Bayramda tadına doyum olmayan Kayseri mantısını yerinde denemeye ne dersiniz? İç Anadolu'nun kendine has tatlarıyla bilinen şehri Kayseri'de meşhur mantıları ve pastırmaları tadarken Kayseri Kalesi, Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve Döner Kümbet gibi tarihi ve turistik yerleri görmek mümkün. Şehir ve çevresinde yapılabilecek en iyi şeylerden biri de havalimanından veya şehir merkezinden bir araç kiralayarak peri bacaları ile ünlü Kapadokya'yı keşfetmek. Bölgede yöreye özgü taş evlerde kalabilir ve testi kebabı gibi yerel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için hemen tıklayın ve Kayseri uçuş fırsatlarını yakalayın!

Denizli'ye 138 TL'den başlayan fiyatlar

Ülkemizin cennet köşelerinden Pamukkale ile ünlü Denizli bayramda tarihi yerleri görmek ve kaplıca tatili yapmak için harika bir rota. Şehirde Pamukkalae Travertenleri'ni gördükten sonra Yeşildere ve Ağlayan Kaya gibi şelalelerde serinletici bir mola verebilir ve tarihi çarşılardan alışveriş yapabilirsiniz. Denizli tüm bu çekici özelliklerinin yanında aynı zamanda şifalı sularıyla bilinen rotalardan. Şehirde Antik Havuz ve Tekkeköy Kaplıcası gibi şifa kayaklarında tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Hierapolis Antik Kenti ve Arkeoloji Müzesi ise Anadolu'nun eski uygarlıklarının izini sürmek isteyen gezginleri bekliyor. Denizli'de antik şehirler, şifalı sular ve lezzetli yerel tatlarla unutulmaz bir bayram tatiline uçuracak biletinizi satın almak için tıklayın.

İzmir'e 71 TL'den başlayan fırsatları yakalayın 

Çeşme, Urla, Karaburun ve Mordoğan gibi benzersiz tatil yöreleri, sevimli evleriyle Şirince Köyü, tarihe tanıklık eden Efes Antik Kenti veya Alsancak ve Karşıyaka'nın hareketli caddeleri... Bir tatilden beklediğiniz ne varsa İzmir'de biraz daha fazlası var. Bayramda İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden gelen ziyaretçilerin gözdesi olan Çeşme biraz kalabalık olabiliyor. Bu nedenle aradığınız daha sakin bir kaçamaksa Karaburun ve Mordoğan gibi şehrin huzurlu kaçamak noktalarından birini tercih edebilirsiniz. Tatili uzatıp şehrin çevresinde bulunan farklı yerleri görmek isterseniz de Kuşadası'nı tercih edebilirsiniz. Görülecek yerleri turladıktan sonra boyoz, kumru ve midye gibi lezzetlerle İzmir tatilinizi noktalayabilirsiniz. Şehre bayram öncesinde 71 TL'den başlayan fiyatlarla uçmak isteyenler, en uygun İzmir uçuşları burada!

Bodrum'a 124 TL'den başlayan fırsatlar 

Bayram'da kendinizi Ege'nin serin sularına bırakmak isterseniz rotanızı Bodrum'a çevirmek için acele edin. Tarihi kalesi ve beyaz evleriyle her zaman en popüler destinasyonlar arasında yerini alan Bodrum eğlenceli gece hayatıyla da gezginlerin favorisi. Bodrum'da beyaz evlerin arasında gezindikten sonra teknelerle Ege'nin cennet koylarına açılabilirsiniz. Üstelik bu dönemde bölgede birçok etkinlik ve konser de ziyaretçileri bekliyor. Gündüz denizin ve güneşin tadını çıkardıktan sonra akşamları konserlerde eğlenebilirsiniz. Yolunuz Gümüşlük taraflarına düşerse Limon Cafe ve Mimoza gibi bölgenin ünlü mekanlarında manzarayı izlemeden Bodrum'dan ayrılmayın. Bodrum'a geldiğinizde yanınızda pasaportunuzu da getirmeyi unutmayın. Böylece kapıda vize uygulamasıyla Bodrum ve Turgutreis limanlarından doğrudan adaya geçebilirsiniz. Ama önce gelin, Bodrum'a en uygun seferlere göz atalım.

Bayramda başka nerelere gidelim?

Ramazan Bayramı'nda rotanızı lezzetli yemekleri ve baklavalarıyla ünlü Gaziantep'e çevirebilir, sıcak Akdeniz güneşine biraz daha yaklaşmak için Kıbrıs'a uçabilir, Karadeniz havasını solumak isterseniz bayramı Trabzon'da geçirebilirsiniz. Tüm bu yerlerin dışında diğer bayram fırsatlarına göz atmak ve biletinizi satın almak isterseniz de tıklayın yeter.

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar