• Anasayfa
  • Bilgi
  • 70 TL'nin altına uçabileceğiniz tatil destinasyonları

70 TL'nin altına uçabileceğiniz tatil destinasyonları

tugbahacibayramoglu

Yazın genelde herkes uçak biletinin pahalılığından şikayet ediyor. Özellikle çocuklular ve yaşlılar uzun yolu göze alamayıp uçak bileti fiyatları da nasılsa pahalıdır deyip tatil planlarından vazgeçebiliyor. Oysa ki biraz araştıranlar için uygun fiyata uçak bileti bulmak zor değil. Artık elimizin altında sürekli akıllı telefonlar var. Ve isterseniz oldukça pratik akıllı telefon uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Bugün oturdum ve şöyle tatil yapmak isteyebileceğim yerlerin uçak bileti fiyatlarına bakayım dedim. 70 TL'nin altında fiyatlara bir sürü yere tatile gidebileceğimi gördüm.

İçindekiler

60 TL'den başlayan fiyatlarla Bodrum'a

Örneğin yazın mutlaka gitmek istediğim tatil beldesi Bodrum'a otobüs biletinden de çok daha ucuz 60 TL'den başlayan fiyatlarla bilet var. Bodrum uçak bileti sayfasından zaman zaman biletleri kontrol edip oradaki tarih aralıklarına giderek dilerseniz bilet de satın alabilirsiniz.

Bodrum

Uçak Bileti

Antalya'ya 50 TL'den başlayan fiyatlara

Otellerin tatil köylerinin en bol olduğu şehir Antalya'ya da uçak bileti fiyatları oldukça ucuz. https://www.enuygun.com/ucak-bileti/antalya/ uçak bileti sayfasını kontrol ettiğimde 50 TL'den başlayan fiyatlarla uçak bileti buldum. Üstelik bu yıl otel fiyatları turistlerin azlığı nedeniyle biraz daha ucuz bu fırsatı kaçırmayın.

Antalya

İzmir'e 62 TL'den başlayan fiyatlarla

Çeşme, Urla, Kuşadası vs. gibi tatil yörelerine gidenlerin de İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nı kullanması gerekiyor. Örneğin 29 Ağustos'ta Ankara'dan İzmir'e 62 TL'ye İstanbul'dan da İzmir'e 69 TL'Ye uçak bileti var. Bunun için https://www.enuygun.com/ucak-bileti/izmir/ sayfasını ara sıra kontrol etmeniz yeterli. Size uygun gelecek biletlerin tarihlerine dikkat ederek satın almak ya da rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

İzmir

Alanya'ya 70 TL'den başlayan fiyatlarla uçun

Side'den Alanya hatta Anamur'a kadar uzun bir bölgede tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceğiniz Alanya Gazipaşa Havalimanı için de 70 TL'den başlayan fiyatlarla uçak bileti satın almak mümkün. Gazipaşa'ya İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon hatta Kopenhag'dan bile uçuş var. Alanya Gazipaşa Havalimanı için https://www.enuygun.com/ucak-bileti/alanya/ sayfasını tıklamanız yeterli.

Alanya

Ordu-Giresun'a 70 TL'den başlayan fiyatlar

Karadeniz turundan vazgeçemeyenler, yazı daha serin yerlerde geçirmek isteyenler için de yeni açılan Ordu-Giresun Havalimanı'nı önerebiliriz. Ordu-Giresun havalimanı kullanarak Sinop'tan Rize'ye kadar pek çok şehri gezmek ya da güzel bir Karadeniz turu yapmak mümkün. Bunun için Ordu-Giresun uçak bileti sayfasını kontrol etmeniz yeterli. Bilet fiyatları 70 TL'den başlıyor

Trabzon


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1289 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN