69 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Kurban Bayramı'nda bir yerlere kaçmanın hayalini kuranlar, biletinizi almanın şimdi tam zamanı! Üstelik bu yıl yazın son günlerine denk gelen bayramda aşırı sıcaklara maruz kalmadan, son derece keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanına ve yurt dışına sadece 69 TL'den başlayan bayram fırsatlarını yakalamak için acele edin.

Antalya'da tatile 121 TL'den başlayan fiyatlarla uçun

Akdeniz'in tatil cenneti Antalya'da bayramı geçirmek ve yaza deniz, güneş ve kum üçlüsüyle unutulmaz bir şekilde veda etmek isterseniz Antalya'ya bayram öncesinde 121 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Kemer, Kaş ve Manavgat gibi şehrin sahil hattını süsleyen benzersiz rotalarda keyif dolu bir tatil için hemen tıklayın ve Antalya uçuşlarını karşılaştırın! Şehirde tatil yaparken nereler görülmeli sorusunun yanıtı ile yapılacak aktiviteler ise Antalya'da mutlaka yapmanız gereken 10 şey yazımızda.

Başkent Ankara'ya tarihle dolu bir yolculuk 69 TL'den itibaren

Ülkemizin başkenti Ankara bayramı geçirmek için en ideal rotalardan biri aynı zamanda. Anıtkabir'i, Kuğulu Park'ı, Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ni ve daha pek çok önemli yeri görebileceğiniz başkentte yaşayan yakınlarınızı ziyaret etmek için de bayramı bahane edebilirsiniz. O zaman istikamet Ankara! Şehre Kurban Bayramı döneminde 69 TL'den başlayan uygun fiyatlı uçuşlara göz atmak isteyenler, hemen tıklayın!

Kebabın başkenti Adana'da bayram 68 TL'den itibaren

Bayramda Adana'da birbirinden nefis kebapları tadarken Seyhan Nehri'nin manzarasını seyretmek isterseniz Adana tüm bunlar ve daha fazlası için hazır bekliyor! Aynı zamanda Mersin gibi Akdeniz sahilinin en güzel şehirlerine çıkış kapısı olan Adana'da ilk gün tarihi yerleri gezip şehrin meşhur kebaplarını ve şalgam sularını tattıktan sonra Mersin'e doğru uzanabilirsiniz. Birbirinden güzel plajlarıyla ünlü şehre geldiğinizde ise Akdeniz sahillerinde kulaç atmayı ve Mersin'in meşhur tantunisinin tadına bakmayı unutmayın. Bayramda Adana'ya tarih ve lezzetle dolu bir maceraya uçuracak 68 TL'den başlayan fırsatlar burada!

Hatay'ın künefesi ile buluşma 148 TL'den itibaren

Dünyaca meşhur künefesiyle, tarihi sokaklarıyla ve Akdeniz sahilleri boyunca uzanan benzersiz plajlarıyla bayrama yakışır rotalardan biri de Hatay! Anadolu'nun en eski yerleşim bölgelerinden biri olan şehir bölgeden çıkarılan mozaiklere ve diğer tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan Hatay Arkeoloji Müzesi ile her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçiyi çekiyor. Eski çağları günümüze taşıyan müzelerin dışında çarşılarıyla ve eğlenceli gece hayatıyla da ülkemizin görülmeye değer rotalarından olan Hatay'a kısa bir bayram ziyareti için tıklayın ve Hatay uçuşlarını karşılaştırarak biletinizi satın alın! Hatay'a gelmek için halen aklınızda soru işaretleri varsa, şehirde tatil için çok geçerli bu nedenlere de mutlaka bir göz atın.

Diğer yurt içi bayram fırsatları

Bayram tatilinde ülkemizin diğer güzelliklerini yerinde yaşamak veya yurt dışına çıkarak farklı bir bayram geçirmek isterseniz Karadeniz'in yaylalarına açılan kapı Trabzon'a 188 TL'den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilir, 85 TL'den başlayan fiyatlarla İzmir'e uçabilir veya 148 TL'den başlayan fiyatlarla Alanya'da tatilin keyfini sürebilirsiniz.

Kıbrıs'ta pasaportsuz ve vizesiz tatil 173 TL'den itibaren

Bayramda Akdeniz'in sıcak güneşine biraz daha yaklaşmak isterseniz Kıbrıs vizesiz ve pasaportsuz tatilin adresi Kıbrıs'ı da seçenekler arasına alabilirsiniz. Adada Girne'nin kumsallarında denize ve güneşe doyacağınız bir tatil yapabileceğiniz gibi başkent Lefkoşa'nın tarihi dar sokaklarında tur atabilir veya havalimanından bir araç kiralayarak Kıbrıs'ın en güzel sahillerine ev sahipliği yapan Karpaz taraflarına uzanabilirsiniz. Rotanızı adaya çevirmeye karar verirseniz öncesinde Kıbrıs'ta gezilecek yerlere mutlaka göz atın. Adaya bayram öncesinde her şey dahil 173 TL'den başlayan en güncel uçuş fırsatları ise Kıbrıs uçak bileti sayfamızda. 

Ukrayna'nın eğlence ve kültür başkenti Lviv'e 443 TL'den itibaren

Tıpkı Kıbrıs gibi vize ve pasaport olmadan seyahat edebileceğiniz Ukrayna'nın kültür şehri Lviv'e bayram döneminde tek yön uçuşlar 443 TL'den başlıyor. Müzeleri, parkları ve eğlenceli gece hayatıyla unutulmaz bir tatilin adresi olan Lviv'e uçuşları karşılaştırmak için tıklayın.

Kharkiv, Odessa ve Belgrad fırsatları

Ülkenin diğer popüler şehirlerinden Kharkiv'e 336 TL'den, Odessa'ya ise 407 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Vizesiz tatilin bir diğer adresi olan Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a ise bayram döneminde tek yön her şey dahil uçuşlar 483 TL'den başlıyor!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar