65 TL’den başlayan 23 Nisan fırsatları

muratekinay
İçindekiler

23 Nisan’ı hafta sonuyla birleştirip 3 günlük bir tatile çıkmaya ne dersiniz? Adana, Antalya, Hatay, Bodrum, Gaziantep ve Kıbrıs gibi birbirinden güzel birçok noktaya sadece 65 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için acele edin!

1- Antalya’da güneşle buluşma 65 TL’den başlayan fiyatlarla

Nisan ayı denize girmek için biraz erken gibi gelebilir. Ancak Antalya’da hiç tahmin etmediğiniz kadar sıcak bir havayla karşılaşabilirsiniz! Denizin ve güneşin tadını çıkarmak için yazı beklemek istemezseniz, 23 Nisan tatilini fırsat bilip rotanızı şehre çevirebilirsiniz. Antalya’ya 65 TL’den başlayan uçak biletleri burada! Şehirde yapılması gereken başlıca aktiviteler ise yazımızda!

2- Adana’nın tadını 66 TL’den başlayan fırsatlarla çıkarın

Akdeniz’in eşsiz doğasıyla, baş döndüren tarihiyle ve tabii tadı damakta kalan kebaplarıyla, salatalarıyla ünlü şehri Adana’ya bu dönemde sadece 66 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için Adana uçuşlarını karşılaştırın!

3- Hatay’da enfes bir yolculuk 96 TL’den itibaren

Bahar aylarında keyifle gezilebilecek harika adreslerden biri de Hatay. Geleneksel fırınlarda pişen lezzetli kebapların ve künefelerin şehrinde gezerken çok işinize yarayacak ipuçları yazımızda! Hatay’da turlarken aynı zamanda Anadolu’da inşa edilen en eski ibadethanelerden olan ve kayaların içi oyularak inşa edilen Saint Pierre Kilisesi’ni görebilirsiniz. Bahar aylarında bir başka güzel olan tarihi kente uçuracak biletler ise Hatay uçak bileti sayfamızda!

4- Bodrum’da Ege mavisine uçuşlar 65 TL’den başlayan fiyatlarla

Bodrum’da olmak her zaman bir başka! Özellikle havaların ısındığı ve yaz hazırlıklarının başladığı bu zamanlarda Bodrum’da keyifli bir tatil yapmak isterseniz 65 TL’den başlayan fırsatlarla uçabilirsiniz.

5- Gaziantep’e hafta sonu kaçamağı 135 TL’den itibaren

Güneydoğu Anadolu’nun lezzet başkenti Gaziantep ise hem zengin tarihi kalıntıları görmek hem de leziz baklavaları tatmak için ideal. Şehirde yaz ayları yakıcı derecede sıcak geçebiliyor. Nisan ayında Gaziantep’te eski çarşıları gezebilir, içi Antep fıstığıyla doldurulan katmerlerle kahvaltı yapabilir ve Tahmis Kahvesi’nde mola verip dinlenebilirsiniz. Hafta sonu için şehre gelenler, 48 saatlik Gaziantep gezi planına göz atın! Gaziantep’in dünyaca ünlü mozaiklerine ve lezzetlerine uçuşlar ise burada!

6- Kıbrıs’a bahar uçuşları 132 TL'den itibaren 

3 günlük tatilde yurdumuzun dışına çıkmak ama çok da uzaklaşmadan keyif yapmak için doğru rota Kıbrıs! Adada bu dönemde zorlanmadan denize girebilir veya Bellapais Manastırı, Girne Limanı ve St. Hilerion Kalesi gibi yerleri gezebilirsiniz. Başkent Lefkoşa’da ise Büyükhan, Selimiye Camii ve Barbarlık Müzesi gibi noktalar mutlaka görülmeli.Doğu Akdeniz'in güzel adası Kıbrıs'a uçuracak fırsatlar burada!  

7- Vizesiz ve pasaportsuz Ukrayna 262 TL’den başlayan fiyatlarla

Yeni kimlik kartlarıyla pasaporta bile ihtiyaç duymadan seyahat edebileceğiniz Ukrayna’ya uçmak için acele edin. Ülkenin başkenti Kiev’e, Karadeniz kıyısındaki sahil şehri Odessa’ya veya Avrupa’daki benzerlerini aratmayan meydanları, kafeleri ve restoranlarıyla turistleri çeken Lviv’e uçmak için Ukrayna’ya biletleri karşılaştırın! Ukrayna’yı görmek için ikna edici nedenlerden bazıları ise yazımızda!

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar