Bankalar ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ve kredileri en uygun haliyle sunmanın yolunu arayarak belli trendler yaratıyorlar.

Bahar kredileri döneminde kredi kampanyaları, uzun vadeli ve düşük taksitli kredileri gösteriyor. Yıllık Maliyet Oranları da gözetildiğinde, eşit taksitli uzun vadeli kredilere göre daha uygun görünen 60 ay vadeli Nisan kredilerini sizin için inceledik.

İş Bankası Nisan Ayı İhtiyaç Kredisi

% 1,43 faiz oranlı 60 ay vadeli 5.000 TL'lik bu kredide, aylık ödeme tutarı 134 TL. Toplam masraf dahil geri ödemeniz (sigorta hariç)  8.297,37 TL. Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

İş Bankası'nın % 0,50 faiz oranlı 12 ay vadeli 5.000 TL'lik Nisan Ayı İhtiyaç kredisi versiyonu ise, bir yıl içinde borcunu kapamak ve daha yüksek aylık ödeme tercihinde olan tüketiciler için mevcut. Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

Garanti 80'e 5.000 Kredi

% 1,30 faiz oranlı 60 ay vadeli bu kredide kademeli ödeme uygulanıyor. İlk bir yıl ödemeniz 80 TL - 90 TL arasında olacak. İlerleyen yıllarda ise 6 ayda bir %12 artış taksit ödemenizde artış var. Bu hesaba göre, 5. yılın son 6 ayında ödemeniz 222 TL'yi bulacak. Toplam masraf dahil geri ödemeniz (sigorta hariç) 8.729 TL.

Ödemelerini yoluna koymak şu an daha az aylık giderle yol almak isteyenler için uygun bir seçenek! Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

Garanti İşsizlik Sigortalı Kredi

%1,48 faiz oranlı 60 ay vadeli bu kredide, aylık taksit 137 TL. Bu kredide gözetilmesi gereken işten çıkarılma durumunda böyle uzun vadeli bir planda ödeme sıkıntısına düşmeden 12 aya varan kredi taksidinizi ödeyebilecek olmanız. Krediyi incelemek için lütfen tıklayın»

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.