55 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

mervekilic
İçindekiler

9 günlük Kurban Bayramı tatilinde memleketinize ya da deniz kıyısı bir yerlere gitmek istiyorsanız acele edin. Hala bayrama yakın tarihlerde 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti bulmak mümkün.

İstanbul’u gezmek için en güzel dönem

Bayram tatillerinde İstanbul trafiği öyle bir rahatlıyor ki, bir yerden bir yere gitmek için çok uzun saatler harcamanıza gerek kalmıyor. Şehir daha boş, toplu ulaşım bedava, sahiller de tenhalaşınca gezmek için gelenler memnun oluyor. 55 TL’den başlayan İstanbul uçak biletlerini kaçırmamak için acele edin.

55 TL'Ye Başkent yolcusu kalmasın

Ankara ve civar illerde oturan akrabalarını görmek isteyenler için de uygun fiyatlı uçak biletleri var. Ankara, Anıtkabir’i müzeleriyle gezmek için gidenlere de çok şeyler vaat ediyor. Yakınlarınızı ziyaret etmek için 55 TL’den başlayan fırsatları kaçırmayın

Yazın popüler şehri Antalya

Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Antalya’da her bütçeye ve her konfora uygun otel bulmak mümkün. Kaş’tan Alanya’ya kadar o kadar geniş bir sahil şeridine sahip ki… Üstelik bayram tatili için uygun fiyatlı biletler de var. 85 TL’den başlayan Antalya biletlerine göz atmaya ne dersiniz?

 

85 TL’den Samsun’a gitmeye ne dersiniz?

Karadeniz’in en büyük şehri Samsun’dan Karadeniz turuna başlamaya ne dersiniz? Ağustos sıcaklarını Karadeniz’in serin yaylarında geçirmek isteyenler Samsun’a 85 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak için acele edin.

Edremit’ten Ayvalık’a Akçay’a 97 TL’ye uçun

Ayvalık, Akçay, Altınoluk gibi Kuzey Ege’nin tatil yörelerinde çok sayıda yazlık ve otel var. Buralarda akraba eş dost ziyaretleri yapmak isteyenler bayramın birinci günü için bile 97 TL’ye uçak bileti var. Edremit uçak biletlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hatay’a 81 TL’den başlayan fiyatlar

Harika yemekler muhteşem deniziyle Arsuz, tarihi eserler Hatay deniz, kültür ve gurme turizmi yapabileceğiniz farklı bir şehir. Muhteşem bir mutfağı var, 3 semavi dine özgü tarihi yapıları bulunuyor. Bunun yanı sıra Arsuz gibi şahane bir kıyı ilçesine sahip. Ne duruyorsunuz Hatay biletleri için acele edin.

mervekilic
Merve Kılıç
35 Yazı
Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.
Uzman Yazarlar