Ramazan ayında ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olmak isterseniz yurt içinde birçok noktaya 55 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Ramazan sevincini birlikte yaşamak için Konya, Kayseri, Van, Erzurum ve Adana gibi rotalara bu aya özel uçuş fırsatlarını yakalayın.

Kayseri'ye Ramazan'da 55 TL'den başlayan fiyatlar

İftarda Kayseri'nin meşhur mantılarıyla kendinize ziyafet çekmek isterseniz bu ay şehre 55 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Üstelik Kayseri denince neredeyse herkesin aklına sucuk, mantı ve pastırma gibi lezzetler gelse de şehirde tarihe meraklı gezginlerin keşfedebileceği çok sayıda yer de var. Kayseri Kalesi, Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Döner Kümbet ve Arkeoloji Müzesi'nde Anadolu'nun zengin tarihinde yolculuğa çıkabilir, bölgede yaşayan eski uygarlıkların izini sürebilirsiniz. Kayseri'ye uçarak tüm bunları yerinde yaşamak için hemen tıklayın ve şehre güncel uçuş fırsatlarını karşılaştırın. Ramazan'ın keyfini Kayseri'de yaşarken görebileceğiniz yerler ise gezilecek yerler galerimizde.

Konya'ya 55 TL'den başlayan fırsatlar

Ramazan'ı Mevlana'nın şehri Konya'da karşılamaya ne dersiniz? Birbirinden lezzetli etli ekmekleriyle meşhur Konya tarihi sokakları, camileri, Karatay Medresesi ve Mevlana Müzesi'yle Ramazan ayında en fazla ziyaretçi çeken yerlerden biri. Şehirde görülecek tarihi ve turistik mekanların yanında Konya'da bu aya özel eğlenceler ve etkinlikler düzenleniyor. Şehirde yaşayan yakınlarınız varsa Ramazan fırsatlarından yararlanarak onları da ziyaret edebilirsiniz. Konya'ya 55 TL'den başlayan uçuş fırsatlarına göz atmak ve biletinizi satın almak için tıklayın.

55 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

Adana'ya 79 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

Akdeniz'in sıcak şehri Adana da Kayseri gibi ülkemizin kendine has lezzetleriyle meşhur rotalarından. Adana'da Ramazan ayında gelenek değişmiyor ve leziz kebaplar, salatalar ve şalgam suları iftar sofralarında yerini alıyor. Şehre uçarak Seyhan Nehri'nin üzerinde inşa edilen Taşköprü gibi tarihi yerlerini gezip dolaşabilir, lezzetlerini yerinde deneyebilir veya merkezden bir araç kiralayarak başta Mersin olmak üzere yakın rotaları dolaşabilirsiniz. Şehirde yeme içme, konaklama, gezilecek yerler ve daha fazlası için ipuçları yazımızda. Ramazan'da rotasını Adana'ya çevirmek isteyenler, en uygun uçuşları karşılaştırmak isterseniz hemen tıklayın.

55 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

Trabzon'a 84 TL'den başlayan fırsatlar

Bu özel dönemi Karadeniz'in sonsuz yeşili içinde karşılamak isterseniz bölgenin en yeşil ve huzurlu rotalarından biri olan Trabzon'a 84 TL'den başlayan avantajları yakalayabilirsiniz. Karadeniz'den tutulan lezzetli balıklarıyla bilinen şehirde Ramazan'da da tüm bu tatları deneyebilir, yemyeşil yaylalarla yaza serin bir başlangıç yapabilirsiniz. Şehre geldiğinizde görebileceğiniz doğal ve tarihi güzelliklerin listesi Trabzon'da gezilecek yerler galerimizde. Trabzon'da görülmeye değer rotalar, yapılacak şeyler, tadına varabileceğiniz lezzetler ve şehirle ilgili bilmeniz gereken diğer şeyleri ise Trabzon şehir rehberimizde bulabilir veya isterseniz doğrudan Trabzon uçak biletlerini karşılaştırarak biletinizi satın alabilirsiniz.

55 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

Sahurda Van kahvaltısına uçuşlar 104 TL'den itibaren

Doğu Anadolu'nun gizemli şehri Van bu yıl yaz aylarına denk gelen Ramazan döneminde keşfetmek için ideal rotalar arasında. Van Gölü'nün eşsiz güzelliği ile ziyaretçilerini selamlayan şehirde güneşin ilk ışıklarıyla birlikte kurulan kahvaltı sofraları Ramazan'da sahur saatine çekiliyor. Kış aylarında havaların dondurucu sayılabilecek kadar düştüğü Van'da yaz dönemi çevreyi gezip dolaşmak için de son derece ideal. Çarşıda dolaşıp geleneksel hediyelik eşyalardan alabilir, Van Gölü kıyısının sakin ve huzurlu atmosferinde yürüyebilirsiniz. Van'ın meşhur kahvaltısına Ramazan'a özel fırsatlarla uçmak için hemen tıklayın.

55 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

Erzurum'da Anadolu tarihine yolculuk 115 TL'den itibaren

Doğu Anadolu'nun en eski şehirlerinden Erzurum kış aylarında Palandöken ile kayak tutkunlarının vazgeçilmez rotalarından biri. Ramazan'ı da kapsayan yaz mevsiminde ise tarihi medreseleri, camileri ve şelaleleri ile görülmeye değer şehirlerimizden. Şehri tepeden izleyen Saat Kulesi, dünyanın en yüksek şelalelerinden biri olan Tortum, Anadolu'nun en eski ibadethanelerinden Ulu Camii ve burgu şeklinde minaresiyle bilinen Yakutiye Medresesi şehre gelen ziyaretçilerin vazgeçilmez rotaları arasında. Kapadokya'da bulunan peribacalarının benzeri olan Narman Peribacaları ise tüm bu yerlerin dışında şehirde karşınıza çıkacak doğal güzelliklerden biri. Erzurum'da görülmesi gerekenleri gezilecek yerler galerimizde turlayabilirsiniz. Şehre Ramazan ayında 115 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla uçmak isterseniz en uygun Erzurum uçak biletlerini karşılaştırabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz. Ramazan'da İzmir, İstanbul, Antalya ve daha birçok şehre cazip fiyatlarla seyahat etmek için uçuş fırsatlarına göz atmak isterseniz hemen tıklayın.

55 TL'den başlayan Ramazan fırsatları

*Belirtilen fiyatlar ilgili şehirlere Enuygun.com üzerinden yapılan aramalar sonucunda bulunmuştur. Fiyatlarda tarih ve yer müsaitliğine bağlı olarak anlık değişimler olabilir. 

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.