Çanta temizleyin!

Çantanızın, cündanınızın kenarına köşesine sıkışmış bozukları ya iş yerinizde ya evinizde bir köşede biriktirin. Göreceksiniz, yeri geldiğinde hayat kurtaracaklar!

Çevrenizi güzelleştirin, motivasyon iyidir!

Bütçe kontrolünde sorun yaşayan tiplerden misiniz? Size tek gereken biraz moral motivasyon çalışması! Bütçenizi denkleştirebildiğiniz ilk ay için kendinize bir hediye seçin ama lütfen abartmayın!

Gözden uzak gönülden uzak!

Kısacık bir zamanınızı ayırın ve e-postalarınızı filtreleyin. Türlü türlü alışveriş seçeneğiyle karşınıza çıkan o maillerin büyüsüne kapılmamak için şart! Üstelik sınandı, onaylandı :)

Zihnim temiz ve açık, hedefe kitlendim!

Her ne ile meşgulseniz, o konuda aylık hedeflerinizi belirleyin. Eğitiminiz, kariyeriniz ya da görmeyi çok istediğiniz tiyatro sezonu için yapabileceklerinizi hayal edin. Bir de yapabilirseniz, sizden iyisi yok!

Paylaşmak iyidir!

bilgi.enuygun.com'u açın, üyelik edinin ve artık bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamaya almak istediğiniz bütçenizle ilgili önlemleri ya da yazmak istediğiniz herhangi bir konuyu herkese duyurun!

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.