49,99 TL'den başlayan bahar kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Yaz gelmeden tatile çıkmayı isteyenler, kışın soğuk havasından bunalıp Ege ya da Akdeniz kıyısındaki bir Avrupa şehrinde baharı karşılamayı planlayanlara müjde! Uçak firmaları cazip bahar kampanyalarına başladı. Yurt içi 49,99 TL, yurt dışı içinse 49,99 dolardan başlayan bahar kampanyalarına göz atmaya ne dersiniz?

Yurt içi 49,99 TL yurt dışı 49,99 dolar

Buna göre Türkiye'de Sabiha Gökçe'den Antalya, Alanya, Kastamonu, Adana, Kayseri, Dalaman, Ankara ve Balıkesir'e 49,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçmak mümkün. Diğer şehirlere de 59,99 TL gibi fiyatlara bilet bulunuyor. Az önce enuygun.com/ucak-bileti sayfasından arama yaptım ve mayıs ayında gitmeyi planladığım Bodrum ve Antalya'ya, gidiş-dönüş her şey dahil 105 TL gibi bir rakama uçak bileti buldum. Ne dersiniz; otobüs biletinden bile ucuz değil mi?

Bahar kampanyası sadece yurt içi değil, yurt dışı uçuşlarını da kapsıyor. Yurt dışında da Londra, Budapeşte, Viyana, Brüksel, Milan, Priştina, Saraybosna, Üsküp, Atina, Marsilya, Oslo gibi şehirlere gitmek isteyenler 49,99 dolardan başlayan fiyatlarla bilet bulabilirler.

 

Bileti 27 Mart'a kadar almak gerekiyor

Kampanyada biletinizi 27 Mart'a kadar satın almanız gerekiyor; biletleme tarih aralığı ise 15 Nisan-30 Haziran. Pek tabii her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da biletler sınırlı sayıda. Yani erken davranan ucuza bilet alabilir. 49,99 TL'ye olmasa bile, 5 TL ya da 10 TL gibi bir farkla haziran ayı sonuna kadar uygun fiyatlı bilet bulmanız mümkün. Ramazan Bayramı arifesinin 4 Temmuz Pazartesi günü olduğunu hatırlatayım. Haziran sonu biletlerine özellikle daha fazla talep olacaktır. Bahar kampanyasından faydalanmak için uçak bileti sayfasından biletlere göz atıp rezervasyon yapabilir, isterseniz biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar