35 TL’den başlayan Nisan fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Doğanın uyanışına tanıklık etmek için benzersiz bir dönem olan Nisan ayında ülkemizin ve Avrupa’nın güzelliklerini daha yakından keşfetmeye ne dersiniz? İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Trabzon ve daha birçok rota için 35 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayın.

1- Adana’da yaza erken merhaba 35 TL’den itibaren

Yurdumuzun kebaplarıyla ve sıcak havasıyla ünlü şehri Adana yaza biraz daha erken başlamak isteyenler için ideal. Seyhan Nehri’nin kıyısında gezerken Adana’nın renkli çarşılarını dolaşabilir ve meşhur şalgam suyunu tadabilirsiniz. Adana’ya geldiğinizde yüzlerce yıllık tarihiyle cezbeden Kazancılar Çarşısı’nda alışveriş yapmadan ve Taş Köprü gibi kentin önemli sembollerini görmeden Adana gezinizi tamamlamayın. Şehre sadece 35 TL’den başlayan uçak bileti fırsatları için tıklayın!

2- Şanlıurfa’da tarihe ve lezzete yolculuk 93 TL’den itibaren

Güneydoğu Anadolu’nun zengin tarihiyle buluşmak ve bu arada birbirinden nefis kebapların tadını çıkarmak için rotanızı doğruca Şanlıurfa’ya çevirebilirsiniz. Şehirde yaz ayları fazlasıyla sıcak geçebiliyor ancak ılık havasıyla bahar ayları Şanlıurfa gezisi için en iyi dönemlerden biri. Şanlıurfa’da geleneksel evleriyle ünlü Harran’ı görebilir ve tarihin akışını değiştiren Göbeklitepe’yi ziyaret edebilirsiniz. Bu arada, karnınız acıktığında tadı damakta kalan kebapları tatmak için kent merkezinde bulunan Çulcuoğlu’na uğramayı unutmayın. Burada tüm kebaplar ve mezeler birbirinden leziz ama birçok gezginin favorisi soğan kebabı. Yemekten sonra şıllık tatlısıyla unutulmaz bir final yapabilirsiniz. Şanlıurfa’da lezzetli bir yemek için bir diğer ünlü adres ise Cevahir. Eğer yeterince zamanınız varsa, ikisini de mutlaka deneyin. Peki, şehirde başka neler var? Şanlıurfa gezisinde mutlaka yapılması gereken aktivitelerden bazıları yazımızda. Şehre uçmak isteyenler için 93 TL’den başlayan uçuşlar ise burada!

3- İzmir’de bahar kaçamağı 50 TL’den başlayan fiyatlarla

Nisan ayının ılık günlerini İzmir’in Ege’ye açılan sokaklarında karşılayın! Şehirde bahar ayları hem kent merkezinde hem de Karaburun, Mordoğan ve Çeşme gibi çevre beldelerde son derece keyifli geçiyor. İzmir’i turlarken kumru ve midye dolma başta olmak üzere şehrin meşhur lezzetlerini tatmadan kentten ayrılmayın. Şehre uçmak için 50 TL’den başlayan uçuşlar ise burada!

4- Dalaman’da huzura kaçış 55 TL’den itibaren

Marmaris, Datça ve Fethiye gibi ülkemizin en güzel tatil beldelerine açılan kapı Dalaman huzuru ve sakinliği arayanlar için doğru adres. Dalaman’da baharın tadını çıkarmak ve güzel havalarda yemyeşil ağaçlarla çevrili koylara yelken açmak için 55 TL’den başlayan güncel uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın! Rotanızı Marmaris’e çevirmek isterseniz, bölgede kalabileceğiniz otellere göz atabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

5- Trabzon’da yeşille ve Karadeniz lezzetleriyle buluşma 55 TL’den itibaren

Eşsiz bir doğa, baharda canlanan yaylalar, Karadeniz’in meşhur lezzetleri… Trabzon tüm bunlar ve daha fazlası için en doğru adreslerden. Şehirde Sümela Manastırı başta olmak üzere tarihi yerleri gezebilir, yaylalarında yeşil ve huzurla dolu bir tatil yapabilirsiniz. Tabii meşhur mısır ekmeği ve hamsili lezzetler de buraya gelmek için başlı başına yeterli nedenler arasında sayılabilir. Öyleyse hemen tıklayın ve Trabzon’a uçuracak biletleri karşılaştırın!

6- Baharı yurt dışında karşılayın

Kıbrıs’ta 93 TL’den başlayan fiyatlarla yaza erkenden uçun!

Ukrayna’nın popüler şehri Lviv’e 323 TL’den başlayan fırsatları yakalayın!

Baharda Londra’ya 153 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Kharkiv’i 278 TL’den başlayan fiyatlarla keşfedin!

Nisan ayında Paris’e 289 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Belgrad’a vizesiz uçuşlar 335 TL’den itibaren!

Nisan’da Berlin’e uçuracak biletler 258 TL’den başlayan fiyatlarla!

7- Güncel uçak bileti kampanyaları 

Biletinizi Enuygun’dan satın alarak ülkemizin ve Avrupa’nın popüler şehirlerine kısa bir süre için geçerli kampanyaları yakalayabilir ve cazip fiyatlarla uçabilirsiniz. Bu dönemde yararlanabileceğiniz güncel kampanyalara göz atmak ve biletinizi satın almak için hemen tıklayın!

 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar