Havalar iyice soğumadan kısa bir hafta sonu kaçamağına ne dersiniz? Eylül ayı bitmeden denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz veya tarihi yerleri gezip dolaşabileceğiniz birbirinden güzel rotalara 45 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

1- İzmir’de hafta sonu kaçamağı 49 TL’den itibaren

Alsancak, Konak, Karşıyaka, Çeşme… Yurdumuzun en güzel şehirlerinden İzmir hafta sonu tatillerinin de gözde destinasyonları arasında. Şehre bu dönemde uçarak parklarında ve bahçelerinde keyif yapabilir, midye dolma, boyoz ve kumru gibi İzmir’in enfes lezzetlerini tadabilirsiniz. Üstelik şehirde havalar deniz keyfi için de halen ideal. Öyleyse hemen tıklayın ve İzmir’e 49 TL’den başlayan hafta sonu uçuşlarını karşılaştırın!

2- Gaziantep’te yemek molası 69 TL’den başlayan fiyatlarla

Ülkemizde yöresel tatlar denince adı ilk akla gelen şehirlerden biri Gaziantep. Öyle ki buraya sadece şehre özgü nefis lezzetlerin tadına bakmak için gelenlerin sayısı hayli fazla. Bu defa siz de incecik açılan baklavaların ve tadına doyum olmayan kebapların tadına yerinde bakmak isterseniz Gaziantep’e Eylül ayında 69 TL’den başlayan fırsatlara göz atmak için hemen tıklayın. Şehirde kalabileceğiniz her bütçeye uygun tesisler ise Gaziantep otelleri sayfamızda.

45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

3- Kayseri’de Anadolu’ya yolculuk 45 TL’den itibaren

Anadolu’nun eski uygarlıklarına ev sahipliği yapan Kayseri benzersiz tarihi zenginliği ile olduğu kadar çeşit çeşit mantılarıyla da ziyarete değer. Eylül ayında Kayseri’ye doğru kısa bir kaçamak yapmak isteyenler, şehre 45 TL’den başlayan uçuşlara göz atmak için acele edin!

45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

4- Kayısının başkenti Malatya’ya uçuşlar 65 TL’den itibaren

Tarihi kaleleri, yöresel yemekleri ve kayısısıyla ünlü Malatya bu ay yurdumuzdan ziyaret edilebilecek ideal rotalar arasında. Eylül’de şehre 65 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat edebilir, Malatya’nın doğal ve tarihi güzelliklerini görürken sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Malatya’ya uçuracak biletleri karşılaştırmak için tıklayın!

45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

5- Antalya’da yaza yolculuk 48 TL’den itibaren

Bazı bölgelerimizde sonbahar etkisini hissettirmeye başlasa da Antalya’da yazdan farksız günler devam ediyor! Konyaaltı veya Lara sahillerinden Akdeniz’in mavisiyle buluşabilir veya Kemer, Side gibi popüler bölgelere uzanabilirsiniz. Denizin ve güneşin başkenti Antalya’ya bu aya özel hafta sonu uçuş fırsatları burada!

45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

6- Edremit’te sonbahar keyfi 60 TL’den itibaren

Ayvalık, Cunda ve Akçay gibi Ege’nin huzurlu tatil merkezlerine ulaşmak için Edremit’e sadece 60 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak mümkün. Üstelik bölgede bu dönemde yazın kalabalığı azalıyor ve çok daha sakin günler başlıyor. Sahilden hareket eden teknelere binerek Ayvalık’ın efsanevi koylarını dolaşabilir ve Ege’nin serin sularına dalabilirsiniz. O zamanhemen tıklayın ve en uygun Edremit uçuşlarını yakalayın!

45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.