Yeni bir yıl yeni umutlar ve seyahat planlarıyla birlikte geliyor. Aralık ayında sadece 40 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalamak ve 2018’i başka bir şehirde hatta ülkede karşılamak için acele edin.

1- Antalya’da ılık yılbaşı 40 TL’den başlayan fiyatlarla

Güney sahillerinin popüler şehri Antalya yeni yıla daha ılıman bir yerde girmek isteyenler için ideal rotaların başında geliyor. Şehirde bazı otellerde düzenlenen yeni yıl kutlamalarına katılabilir hatta biraz üşümeyi göze alabilirseniz 2018’e denizde girebilirsiniz. Rotasını bu ay Antalya’ya çevirenleri bekleyen başlıca yerler Antalya’da gezilecek yerler galerimizde. Şehre uçuracak 40 TL’den başlayan fırsatları yakalamak isterseniz de hemen tıklayın!

2- Yeni yılda İzmir 55 TL’den itibaren

Yeni yılı Ege sahillerinde karşılamak isteyenler ise İzmir’e bu dönemde 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirler. Üstelik hem şehir merkezinde hem de Alaçatı gibi tatil beldelerinde pek çok eğlence alternatifi var. 3 günlük tatilden yararlanarak İzmir’in tadını çıkarmak için şehre uçuşları karşılaştırın!

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

3- Hatay’a lezzet ve tarih dolu bir kaçamak 85 TL’den itibaren

Hatay denince neredeyse herkesin aklına nefis künefeler gelse de Akdeniz kıyısındaki bu güzel şehir aynı zamanda Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri. Bu ay yılbaşı tatilinden de yararlanarak Hatay’ı keşfetmek isterseniz, dünyaca ünlü mozaiklere ev sahipliği yapan müzeyi mutlaka görün. Pöç Kasabı ve Sultan Sofrası gibi yerler ise şehrin ünü tüm ülkeye yayılan lezzet duraklarından. Hatay’a gelmek için halen aklınızda soru işaretleri varsa, bu 7 maddeye mutlaka göz atın! Aralık ayında şehre uçuracak fırsatları incelemek ve biletinizi satın almak için ise tıklayın!

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

4- Kıbrıs’ta eğlenceye yolculuk 123 TL’den itibaren

Yılbaşı gecesini eğlenerek geçirmek veya tatilde şehirden biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenler için Kıbrıs ideal rotalar arasında. Yaz aylarında turistlerle dolup taşan Girne sahilleri bu dönemde çok daha sakin ve huzurlu. Üstelik hava Bellapais Manastırı gibi tarihi yerleri gezmek için de elverişli. Bu dönemde adayı ziyaret etmeyi planlıyorsanız, önce Kıbrıs’ta yapılması gerekenlere göz atmak isteyebilirsiniz. Adaya uçuracak 123 TL’den başlayan uçak biletleri ise burada!

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

5- Bodrum’a 49,99 TL’den başlayan fırsatlarla uçun

2018’i karşılamak için Ege’nin bir diğer popüler tatil rotası Bodrum’a uzanmak isterseniz, 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz. Bodrum da tıpkı Antalya ve Kıbrıs gibi eğlence ve sakinliği bir arada isteyenler için harika. Yılbaşı öncesinde uçak bileti ve otel fiyatları biraz daha yükselebilir. Yani yeni yılı Bodrum’da karşılamayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanın tam zamanı! Bodrum’da eğlenceli bir yılbaşı için uygun fiyatlı uçuşlara göz atmak isteyenler, acele edin.

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

6- Vizesiz yurt dışı rotaları

Vizeydi, pasaporttu uğraşmadan yurt dışına çıkabileceğiniz yerler Kıbrıs’la sınırlı değil! Batum ve Tiflis gibi tarihi kentleriyle, eğlenceli geceleriyle ve Gürcü lezzetleriyle gezginlerin favorileri arasına yerleşen Gürcistan’a veya son yıllarda popülerliği gitgide artan Ukrayna’ya vize ve pasaport almadan uçabilirsiniz. Aralık ayında Gürcistan’ın Karadeniz kıyısındaki şehri Batum’a 457 TL’den başlayan fiyatlarla biletinizi satın almak için tıklayın! Ukrayna’nın UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren meydanıyla ünlü şehri Lviv’e uçuşlar ise 306 TL’den başlıyor!

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

7- Diğer yurt dışı fırsatları

Londra, Paris, New York, Sidney... Dünyada yılbaşı kutlamaları denince ilk akla gelen şehirlerden birinde rüya gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz? Üstelik Güney Yarımküre ülkelerinden olan Avustralya’da yeni yıl dönemi yaz aylarına denk geliyor. Yani hem yılbaşı coşkusunu hem de yazı bir arada yaşayabilirsiniz. Tüm bu şehirlere veya hayalinizdeki diğer rotalara uçmak için önce gelin, en uygun uçuşları karşılaştıralım! Yeni yılın gelişi dünyanın bazı yerlerinde çok daha farklı şekillerde kutlanıyor. Pek çoğunun şans getirdiğine inanılan bu ilginç geleneklere göz atmak isterseniz tıklayın!

40 TL’den başlayan Aralık fırsatları

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.