Havayolu firmaları Aralık ve Ocak ayının ilk haftalarında uygun fiyatlı bilet satış kampanyalarına devam ediyor. Geçen hafta THY ve Pegasus kampanyalarından söz etmiştik. Bu hafta da Atlasglobal, Anadolujet ve Onur Air kampanyalarına bir göz atalım. Gerek yurt içi gerekse de yurt dışı çok uygun fiyata bilet var. Bu kampanyalardan Enuygun üzerinden bilet satın alırken de faydalanabilirsiniz. Ben Enuygun üzerinde arama yaptım gerçekten de örneğin Bodrum'a, Adana'ya, Sivas'a gidiş dönüş her şey dahil 70 TL'ye bilet buldum. Yurt dışında ise Berlin'e Zürih'e, Üsküp'e uygun fiyatlı biletler var.

Atlasglobal yurt dışı uçuşları 59 dolardan satışta

Atlasglobal yurt dışında pek çok noktaya 59 dolardan başlayan fiyatlarla uçuyor. Biletler her şey dahil tek yön Tiflis, Lviv, Kharkiv, Zaporijya'ya 59 dolar, Londra, Paris, Amsterdam, Düsseldorf 79 dolar, Bişkek, Kuveyt, Süleymaniye, Erbil ve Bağdat'ta da 129 dolardan satışa çıktı. Biletlerinizi 11 Ocak'a kadar almanız lazım. Bu yurt dışı uçuşlarında aynı zamanda uçan şefin lezzetli ikramlarını da tadabilirsiniz.

Anadolujet yurt içine 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla

Anadolujet ise 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla bilet satıyor. Ankara-Sivas, Ankara-Bursa, Ankara-Alanya biletleri 39,99 TL'den satışa çıkıyor. İstanbul Sabiha Gökçen'den Sivas, Elazığ, Bodrum,ve Uşak biletleri ise 39,99 TL'den satışta. Yine İstanbul Sabiha Gökçen'den Kayseri, Adana, Hatay ve Konya uçuşları 49,99 TL'den satışa çıktı.

Onur Air'den 12. yıl dönümü kampanyası

Onur Air, tarifeli uçuşlara başlamasının 12. yıl dönümünde bir kampanya çıkardı. Buna göre 2016 yılı boyunca 550 bin bilet yurtiçine her şey dahil 39 TL yurt dışına ise her şey dahil 39 dolardan satışa sunuldu. Kampanya 5 Ocak'ta sona eriyor.

Not: Bu fiyatlar promosyon bilet fiyatlarıdır. Bilet fiyatları talebe göre hızlı bir şekilde değişebilir.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2314 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.