309 dolardan başlayan yaz fırsatı

muratekinay
İçindekiler

Biletinizi şimdi Enuygun'dan alarak Dubai, Doha, Muskat, Sidney ve Karaçi gibi dünyanın birçok noktasına 309 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Eğer siz de yakın zamanda bu rotalardan birine seyahat etmeyi planlıyorsanız Emirates Havayolları'nın kampanyasından yararlanarak çok cazip fiyatlarla uçma fırsatını kaçırmayın.

Dubai gidiş dönüş 309 dolar

Kampanya ile biletinizi 10 Haziran'a kadar alarak avantajlı fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. 16 Aralık'a kadar olan seferlerde geçerli kampanya ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Dubai'ye 309 dolardan, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yine Dubai'ye 339 dolardan, Doha ve Muskat'a 349 dolardan, Dar Es Salam'a 509 dolardan, Johannesburg'a 549 dolardan ve egzotik tatil cenneti Maldivler'e 649 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Dubai

Mauritius'a 909 dolara uçun

Rotasını biraz daha uzaklara çevirmek isteyenler ise yine İstanbul çıkışlı ekonomi sınıfı uçuşlarda Mauritius'a 909 dolardan başlayan fiyatlardan yararlanabilirler. Eğer tüm bu harika rotalara business class rahatlığı ve ayrıcalığı ile uçmak isterseniz Emirates Havayolları'nın kampanyası ile İstanbul'dan Dubai'ye 1449 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Mauritius Adası Sahili

Business ayrıcalığı ile dünyanın öbür ucuna

Business class konforu ile daha uzaklara uçmak isterseniz Doha'ya 1539 dolardan, Johannesburg'a 1999 dolardan, Sidney'e ise 3249 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Business sınıfının tüm ayrıcalıklarından yararlanarak özellikle balayı çiftlerinin gözde destinasyonu Maldivler'e uçmak isteyenler ise 2999 dolardan başlayan fiyat avantajından yarlanabilirler. Kampanyalı fiyatlardan yararlanarak en uygun seferleri karşılaştırmak ve biletinizi hemen satın almak için tıklayın.

Satış dönemi: 10 Haziran 2016'ya kadar

Seyahat dönemi: 15 Aralık 2016'ya kadar

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar