29 Ekim için uçak bileti kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

29 Ekim haftasında bir kaç günlüğüne bir yerlere kaçma planı yapıyordum. Uçak bileti fiyatlarına göz atayıp dedim inanamadım. Ben "Nereye gideyim Kıbrıs'a mı, Antalya'ya mı, Bodrum'a mı" diye düşünürken gidiş dönüş uçak bileti fiyatları beni mest etti.

Kıbrıs'a gidiş dönüş 155 TL

29 Ekim haftasında Kıbrıs'a THY ile gidiş dönüş her şey dahil 176 TL'ye gidebiliyorsunuz. Sadece Kıbrıs mı ya Bodrum... Ekim'de hala denize girebileceğiniz yerlerden biri olan Bodrum'a da her şey dahil gidiş dönüş 155 TL'ye bilet satın alabilirsiniz.

İstanbul-Bodrum biletlerinde de kampanya var. THY, Pegasus bazı yerlerde Atlasjet promosyonlu bilet satışı yapıyor. Promosyonlu biletlerin tek sakıncası iade edemiyor olmanız. Yoksa fiyatlar çok uygun. 

 

Antalya gidiş dönüş 123 TL

Antalya'ya gidecekler için de avantajlı uçak biletleri var. İstanbul'dan Antalya'ya gidiş dönüş her şey dahil 123 TL'ye bilet satın alabilirsiniz. Neredeyse otobüs bileti fiyatıyla aynı para.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu sene Çarşamba gününe denk düşüyor. Çarşambayı Pazartesi ya da Salı ile birleştirip ya da Perşembe Cuma izin alıp bir ya da bir kaç günlü bir tatil yapabilirsiniz. Bu fiyatlara uçak bileti kaçmaz.

 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar