Gün Cuma'yı gösterince illa ki seyahatten bahsetmek gerekiyor gibi geliyor. Benim gibi yaz sever bile olsanız, seyahat planları yapmanın keyfi bir başka!

Artık erken rezervasyon çağında yaşadığımızdan şimdiden tatil planlarınızı yapmak da aslında bilinçli tüketici olmanın ilk koşulu. Yurtdışında tasarruflu ve güvenli bir tatil için hem otel hem uçak biletinde erken rezervasyon önemli.

Biz de sizler için 2012'de ajandanıza görülecek yerler notu düşmeniz için önerilerimizi sıralamak istedik:

Her mevsim New York!

Daha önce de hem gezi hem kültürel etkinlikler açısından zengin bu şehirde yapabileceklerinizi sıralamış ve mükemmel bir tatil planı yapabileceğinizden bahsetmiştik, mutlaka gezi listenize alın!

Tunus'u keşfedin

Havanın yeni yeni soğuduğu dönemde, şimdi Mısır'da olmak vardı demiştik. Şimdi başka bir güzel ülke Tunus'u, Arap Baharı'nı yerinde görmek üzere keşfetme zamanı. 20 kilometrelik kum plajı, eski Tunus olarak bilinen Medina bölgesi sizi büyüleyecek.

Slovenya

Roma imparatorluğu, Avusturya-Macaristan ve Yugoslavya'nın tarihinde bulunduğu bu mini ülke sizi tarihi, doğası ve insanlarıyla büyüleyecek.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2306 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.