Yaklaşık bir aydır sizlere faiz oranlarının yönü, ihtiyaç kredileri ve tüm krediler ile ilgili bilgi aktarmaya çalışıyoruz. Öne çıkan yılbaşı kredilerini incelerken, masraflı ve masrafsız kredi arasındaki farkı belirtip faiz oranlarına etkisini incelemiş; yine faiz oranları konusundaki beklentilerin en azından ilk 6 ay için değişmeyeceğini belirtmiştik.

Yine tekrarlamakta fayda görüyoruz, eğer önümüzdeki dönemde nakit ihtiyacınız olacağını ve ihtiyaç kredisi kullanmanız gerekeceğini kestirebiliyorsanız, önümüzdeki 6 ayda özel bir kampanya dönemi olmadığından, şu anki faiz oranlarının yakalayacağımız en düşük oranlar olduğunu ve son 3 iş günü içinde yılbaşı kredilerini değerlendirerek ihtiyaç kredisi başvurunuzu başlatabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Garanti Bankası Yılbaşı Kredi Paketleri

Faiz oranı %0,38 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5 bin TL ve kredi süresi 12 ay

İş bankası Yeni Yıl Kredisi - Masrafsız

Faiz oranı %1,53 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 30 bin TL ve kredi süresi 60 ay

İş bankası Yeni Yıl Kredisi

Faiz oranı %0,77 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5 bin TL ve kredi süresi 60 ay

ING Bank Yılbaşı Kredisi

Faiz oranı %0,39 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5 bin TL ve kredi süresi 12 ay (bu kredide 60 aya kadar vade uzatabilirsiniz ancak faiz oranı 1,29'a yükseltiliyor)

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.