2 al 1 öde fırsatıyla dünyayı keşfedin

muratekinay
İçindekiler

Sevdikleriyle birlikte dünyayı dolaşmak isteyenlere iyi haber! Qatar Airways biletini şimdi Enuygun.com'dan alanlar dünyanın en güzel şehirlerine 2 al 1 öde fırsatıyla uçuyor. Biletini 6 Haziran'a kadar alanlar için sunulan avantajlı fiyatlarla İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları ile Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Tayland'ın renkli başkenti Bangkok'a ve Denpasar, Singapur gibi Uzak Doğu'nun en güzel rotalarına uçmak isteyenler iki kişi her şey dahil 948 dolardan başlayan fiyatlardan yararlanabiliyor.

Bangkok, Singapur ve Phuket'e 2 al 1 öde

Kampanya ile İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Bangkok'a iki kişi her şey dahil 948 dolara, Singapur'a 988 dolara, Denpasar'a ise 1288 dolara uçabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ise egzotik tatil cennetlerine çok özel fiyatlarla uçabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Maldivler'e 1090 dolara, Phuket'e 1004 dolara, Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'a ise 956 dolara uçabilirsiniz. Kampanya ile Avustralya'nın en güzel şehirlerini de sevdiklerinizle beraber uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Melbourne'e iki kişi toplam 1512 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Ankara'dan çok uzaklara

Kampanya kapsamında Ankara'dan uçmak isteyenler de ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanabiliyor. Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Bangkok'a 1110 dolardan, Sidney'e 1566 dolardan, Dubai'ye ise 604 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

 

Business sınıfında da avantajı yakalayın

Yolculuğunu çok daha rahat ve ayrıcalıklı bir ortamda sürdürmek isteyen yolcular ise business sınıfında geçerli 2 al 1 öde fırsatından yararlanabilirler. Kampanya ile business sınıfta uçanlar Bangkok'a 2952 dolar, Denpasar'a 2846 dolar, Singapur'a ise 2544 dolardan başlayan fiyatlarla tek kişi fiyatına iki kişi biletini alarak sevdikleriyle tatil yapmanın keyfini doyasıya yaşayabiliyorlar. Qatar Airways ile 2 al 1 öde fırsatından yararlanmak ve biletinizi hemen almak için tıklayın.

Satış dönemi: 25 Mayıs – 6 Haziran 2016

Seyahat dönemi: 1 Haziran – 30 Kasım 2016

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar