160 TL'nin altında gidiş dönüş hafta sonu kaçamakları

muratekinay
İçindekiler

Yaz gelene kadar bir süre daha hafta sonu tatilleriyle idare edeceğiz gibi görünüyor. Öyleyse bu kısa kaçamakları daha da eğlenceli ve keyifli bir hale getirmeye ne dersiniz? Şubat ayı bitmeden gidiş dönüş her şey dahil 160 TL'nin altında uçabileceğiniz yerlere göz atın ve planları yapmaya başlayın.

Konya'ya gidiş dönüş her şey dahil 105 TL'den itibaren

Mevlana'nın şehri Konya Şubat ayında görülebilecek en cazip rotaların başında geliyor. Şehirde Mevlana Müzesi, Karatay Medresesi, Konya Arkeoloji Müzesi ve Aziziye Camii gibi görülebilecek benzersiz yerler ve yapılar var. Buraya kadar geldiğinizde Konya'nın en sevilen lezzetlerinden etli ekmeğin tadına bakmadan sakın buradan ayrılmayın! Şubat ayında kısa bir hafta sonu için tek kişi gidiş dönüş her şey dahil 105 TL'den başlayan Konya uçak bileti fırsatları için acele edin.

İzmir'e gidiş dönüş her şey dahil 128 TL'den itibaren

Ülkemizin zamansız şehirlerinden biri olan İzmir'e hangi dönemde giderseniz gidin tadını çıkaracak sayısız alternatif var. Yaz aylarında şehir ve çevresi daha popüler olsa da bu dönemde de sahillerinde gezinmek veya Çeşme ve Karaburun'da huzur bulmak için gelebilirsiniz. Üstelik İzmir'e bu dönemde gidiş dönüş her şey dahil sadece 128 TL'den başlayan fiyatlarla uçma fırsatınız var!

Antalya'da sıcak bir mola gidiş dönüş her şey dahil 127 TL'den itibaren

Antalya da İzmir gibi adı yaz tatili ile özdeşleşen şehirlerimizden biri. Ancak bu dönemde de kalabalık kent yaşamından kaçmak veya yakınlarınızı ziyaret etmek için Antalya'da bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Kaleiçi, Köprülü Kanyon, Aspendos Tiyatrosu ve Yivli Minare gibi şehrin tarihi ve doğal güzellikleri bu dönemde de görülebilir. Tüm bu yerleri keşfetmek isteyenlerin rotası Antalya'ya 127 TL'den başlayan cazip fiyatlarla biletinizi satın almak için hemen tıklayın. Eğer şehri dolaşırken uygun fiyata konaklayabileceğiniz bir otel arıyorsanız da Antalya otellerine göz atarak seçim yapabilirsiniz.

Kapadokya gidiş dönüş her şey dahil 153 TL'den itibaren

Uzun zamandır ertelediğiniz Kapadokya tatilinin şimdi tam zamanı! Nevşehir'e Şubat ayı bitmeden her şey dahil 153 TL'den başlayan fırsatlarla uçarak bölgenin tüm güzelliklerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Yeraltı şehirlerini gezmek, geleneksel mimari ile inşa edilen otellerde kalmak ve daha fazlası için Kapadokya'dan daha iyisi yok! Öyleyse hemen tıklayın ve Nevşehir uçak biletlerini karşılaştırmaya başlayın.

Bodrum gidiş dönüş her şey dahil 134 TL'den itibaren 

Bodrum'a yaz aylarında gelenler akvaryum gibi berrak sulara dalarak kumsalların keyfini çıkarıyorlar. Şubat ve Mart gibi ayarda ise burası kalabalık turist gruplarından uzakta, Bodrumluların yaşadığı tipik bir Ege sahil kasabası havasına bürünüyor. Bodrum'un bu yüzünü görmek ve bir hafta sonu için bile olsa tatile çıkmak isterseniz Bodrum'a tek kişi için gidiş dönüş her şey dahil 134 TL'den başlayan avantajlı Şubat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bir sonraki hafta sonunda Bodrum sokaklarında olmak isteyenler, en uygun Bodrum uçak bileti fırsatları burada. Peki, Bodrum'da nereler görülmeli, neler yapılmalı diyenler Bodrum'da gezilecek yerler galerimize göz atabilir veya yeme içme önerilerini Bodrum'da ne yenir ne içilir galerimizde bulabilirler.

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar