14 Şubat için 10 farklı hediye önerisi

nihanbayram

Her yıl 14 Şubat'ta çiçek, parfüm gibi klasik hediyeleri almaktan sıkıldıysanız, sevdiğinizi hem şaşırtacak hem sevindirecek önerilerimiz var. Hediye seçmeden önce mutlaka bir göz gözdirin.

Fotoğraflı sihirli kupa

Fotoğraflı sihirli kupa

Evde veya ofiste çayınızı, kahvenizi yudumlarken karşınızda sevdiğiniz olsun isterseniz, bu sihirli kupalar tam size göre. İçine sıcak bir içecek doldurduğunuzda üzerindeki fotoğraf görünür oluyor ve içeceğiniz bittiğinde foyoğraf tekrar gözden kayboluyor. Özellikle kış aylarında çokça kullanılacak farklı bir hediye.

Uçak Bileti

Aşk tapusu

Aşk tapusu

Sevdiğinize kalbinizi verdiniz. Şimdi sıra bunu biraz daha ileri taşıyıp tapusunu da vermek. Aşk tapusu ile kişiye özel tapunuzu hazırlatarak sevdiğinize verebilirsiniz. Duvarda asılı durarak hem size hem de çevrenizdekilere birbirinizi nasıl sevdiğinizi kanıtlayacak bir seçenek.

İsme özel cüzdan

İsme özel cüzdan

Cüzdan, en çok hediye edilenlerin başında geliyor ama klasik bir cüzdan yerine sevdiğinize ismi yazılı bir cüzdan verirseniz, kullanmaktan daha fazla keyif alacak ve ömür boyu saklamak isteyecektir.

Aşk ilacı

Aşk ilacı

Sevgi en iyi ilaçtır derler. İşte bu hediye de bu sözün kanıtı gibi. Üzerinde çeşitli sevgi sözcükleri yazan ilaç kutusu 14 Şubat'ta hediye edilebilecek farklı seçeneklerden biri.

Tebeşirli kupa

Tebeşirli kupa

Kara tahta şeklinde tasarlanmış bu kupaya tebeşirle istediğiniz mesajı yazabilir, okul günlerinden kalma izlenimi veren bir hediye verebilirsiniz. Kupaya yazılan mesajı istediğiniz zaman değiştirebilme özelliği sayesinde hiç eskimeyecek bir hediye de vermiş olacaksınız.

Film afişi

Film afişi

En romantik filmlerden birinin afişini kendi fotoğrafınız ve isimlerinizle değiştirerek hem esprili hem de sevdiğinizin her an gözünün önünde olacak bir armağan verebilirsiniz. Birlikte izlediğiniz ilk film gibi sizin için özel bir filmi seçerseniz bu hediye çok daha anlamlı olacaktır.

Aşk karnesi

Aşk karnesi

En son ne zaman karne aldığınızı hatırlıyor musunuz? Muhtemelen çok yakın bir tarih değil. Öyleyse belki de zamanı gelmiştir. Sevdiğinizin adına düzenletebileceğiniz bu karne ile aşk, sevgi, empati gibi derslerden not verebilir, ilişkinizi daha da iyileştirmek için isteklerinizi yazabilirsiniz.

İsme özel kalemlik ve kartvizitlik

İsme özel kalemlik ve kartvizitlik

Kalemlik ve kartvizitlik özellikle çalışanların her an kullandığı ve gün içinde yanlarından ayırmadıkları en önemli eşyalar arasında. Bu kadar sık kullandığı bir eşyanın kendi ismine özel olması birçok kişiyi mutlu edecektir.

Aşk gazetesi

Aşk gazetesi

Gazeteleri artık çoğunlukla cep telefonlarımızdan ve bilgisayarlarımızdan okusak da 14 Şubat'ta biraz eskiye gidip sevdiğiniz ve size özel bir gazete bastırabilirsiniz. Tanıştığınız gün, hiç unutamadığınız bir anı veya aşkınıza özel şarkının sözlerini bu gazetede toplayarak küçük bir anı defteri gibi de kullanabilirsiniz.

Uçak bileti

Uçak bileti

Çok farklı ve sıradışı bir hediye olmasa da uçak bileti her zaman iyi bir seçimdir. Size ve sevdiğinize farklı deneyimlerin ve dünyaların kapılarını açan bir biletle yaşadığınız şehirden kısa süreliğine de olsa uzaklaşabilir, hep merak ettiğiniz ama bir türlü fırsat bulup göremediğiniz yeni bir şehri keşfedebilirsiniz. 14 Şubat'a özel yarışmamıza katılarak Sevgililer Günü'ne en uygun hediyeyi #enuygunhediye hashtag'iyle Twitter ve Instagram'da paylaşabilir, ENUYGUN'dan uçak bileti kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.


nihanbayram
Nihan Bayram
397 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN