128 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
28 Temmuz 2020
I
3 dk
I
405
I
Güncellenme: 28 Temmuz 2020
İçindekiler

Kurban Bayramı için henüz tatil planı yapmadıysan üzülme! Özellikle 30-31 Temmuz ve 1 Ağustos tarihleri için çok özel fırsatlar var. Hadi gel; son dakika bayram fırsatlarına birlikte göz gezdirelim.

128 TL’den başlayan fiyatlarla Dalaman

Yaz aylarının gözde rotaları Marmaris, Fethiye, Gökova ve daha birçok yere gitmek isteyenlerin uçtuğu Dalaman’a 1-2-3 Ağustos tarihlerinde çok uygun fiyatlarla bilet bulabilirsin. Örneğin arife günü 276 TL’ye çıkan bilet fiyatları, bayramın birinci günü 128 TL’ye kadar geriliyor. Yabancı turistlerin de yaz aylarında en çok tercih ettiği bu bölgede, bu yıl yurt dışından gelenlerin sayısı azalınca oteller sakinleşti. Huzurlu bir tatil için Marmaris otellerine göz at. Dalaman uçak biletlerinin fiyat grafiğine bakarak da tatil planlamaya başlayabilirsin.

130 TL’den başlayan fiyatlarla Antalya

Türkiye’nin en büyük ve lüks otellerinin yer aldığı Antalya’ya bayramın hemen başında gidecekler için uygun fiyatlı biletler var. 1 Ağustos itibariyle Antalya uçak biletleri 130 TL’ye kadar geriliyor. Antalya’da açılan oteller koronavirüse karşı önlemlerini aldı. Koronavirüse karşı önlem alan oteller sayfasından da bu listeyi görebilirsin. Akdeniz’de kendini şımartacağın güzel bir tatil yapmak istiyorsan, sana uygun seçenekler var. Oteller önlemler nedeniyle tam kapasite çalışmadığı için plajlarda rahat rahat güneşlenebilirsin. 130 TL’den başlayan Antalya uçak biletlerine göz atmak için tıkla.

130 TL’den başlayan fiyatlarla İzmir

Bayram tatilinde bu yazın da gözde rotalarından Alaçatı ve Çeşme için seyahat planı yapanlar, uçak bileti fiyatları 130 TL’ye kadar geriliyor. Henüz seyahat planlaması yapmadıysan Alaçatı otellerine göz atabilirsin. İzmir’e uçarak Foça, Kuşadası, Urla, Mordoğan, Çeşme, Alaçatı, Gümüldür gibi pek çok bölgede tatil yapabilirsin. İzmir uçak biletleri için tıkla.

172 TL’den başlayan fiyatlarla Trabzon

Yazın sıcağından kurtulup serin yaylalarla dolaşmak isteyenler, Karadeniz yaylaları seni bekliyor. Üstelik bayramın ilk günlerinde Trabzon uçak biletleri de oldukça uygun. 172 TL’den başlayan fiyatlarla Trabzon’a uçabilirsin. Karadeniz sahili otellerine göz atmak istersen tıkla.

187 TL’den başlayan fiyatlarla Malatya

Bayram tatilinde ailesini görmek ve memleket hasreti gidermek isteyenler için Anadolu’daki bilet fiyatlarına da göz gezdirdim. Malatya’ya İstanbul'dan 187 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak mümkün. Günpınar Şelalesi’nde serinleyebilir, fırsatın varsa Nemrut’un zirvesine çıkabilir ve dünyanın en lezzetli kayısılarını doya doya yiyebilirsin. Malatya uçak biletleri için tıkla.

209 TL’den başlayan fiyatlarla Adana

Memleket ziyaretlerinin bir başka popüler adresi Adana’ya uçmak isteyenler uçak bileti fiyatları 209 TL’den başlıyor. Adana’nın enfes yemeklerini yerinde tatmak isteyenler ya da Mersin ve çevresindeki yazlıklara gitmek isteyenler için Adana uçak biletleri bu linkte.

251 TL’den başlayan fiyatlarla Erzurum

Erzurum’a yıl boyunca uygun fiyatlı uçak bileti bulmak zordur. Genelde popüler rotalara göre fiyatlar yüksek olur. Ancak bayramın birinci günü 251 TL’ye kadar düşen biletler var. Memleket ya da akraba ziyareti yapmak isteyenlere duyurulur. Erzurum uçak bileti fiyat grafiğine göz atmaya ne dersin?

Not: Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Özellikle bayram dönemi olduğu için talebe bağlı olarak fiyatlar da artış yaşanabilir.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2030 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Yazılar
HES Kodu Nasıl Alınır?
Setenay Gökdağ
Setenay Gökdağ
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E99329208
Seyahat İzin Belgesi nasıl alınır?
Tuğba Hacıbayramoğlu
Tuğba Hacıbayramoğlu
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E99191016
Koronavirüs, COVID-19 Hakkında Bilgilendirme
Setenay Gökdağ
Setenay Gökdağ
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9992260
İstanbulkart ile HES kodu eşleştirmesi nasıl yapılır?
Setenay Gökdağ
Setenay Gökdağ
A7ADBFD8-24A5-46F8-AB3F-8A3D7CFE3E9991633
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar