Kurban Bayramı’nda sevdiklerinize kavuşmak veya bu yazın son tatil fırsatını değerlendirmek isterseniz acele edin. İzmir, Antalya, Konya, Kayseri ve Dalaman gibi yurdumuzun en güzel köşelerine veya yurt dışına bayram öncesinde 110 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz.

Bayramda İzmir’e uçuşlar 110 TL’den itibaren

Zamansız şehir İzmir neredeyse tüm yıl popüler ama yazın son günlerini yaşadığımız bu dönemde bir başka güzel! Bornova, Konak, Karşıyaka ve Alsancak sokaklarında turladıktan sonra Çeşme’ye uzanabilir, Alaçatı’nın dar sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Çeşme’ye kadar geldiğinizde sahilde meşhur kumrunun ve dondurmanın tadına bakmadan dönmeyin. İzmir’e bayram öncesinde 110 TL’den başlayan uçuşları karşılaştırmak isterseniz tıklayın.

Bayramda Kayseri mantısına yolculuk 138 TL’den başlayan fiyatlarla

Ülkemizin değişmez lezzet rotalarından Kayseri birbirinden leziz mantılarıyla ve pastırmalarıyla bayramda damak tadına düşkün gezginleri bekliyor. Üstelik şehre geldiğinizde bir araç kiralayarak yakınlarda bulunan Kapadokya’yı da görebilirsiniz. Bayramı Kayseri’de geçirmek isteyenler, 138 TL’den başlayan Kayseri uçak biletlerine göz atmak için acele edin.

Bayramda Kayseri mantısına yolculuk 138 TL’den başlayan fiyatlarla

Konya’da bayram sevinci 128 TL’den itibaren

Bayramı Mevlana’nın şehri Konya’da selamlamak isteyenler ise şehre 128 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirler. Şekeri ve pidesi ile ünlü kentte lezzetli bir bayram yaşayabileceğiniz gibi Mevlâna Türbesi’ni ziyaret edebilir, Meram Bağlarında serin bir mola verebilirsiniz. O zaman hemen tıklayın ve 128 TL’den başlayan Konya uçak biletlerini karşılaştırın.

Bodrum’un serin sularında tatil 135 TL’den itibaren

Bodrum’un serin sularında tatil 135 TL’den itibaren

Peki, bayramda rotanızı beyaz evleriyle ve tarihi kalesiyle meşhur tatil beldemiz Bodrum’a çevirmeye ne dersiniz? Üstelik Bodrum hem eğlenmek hem de şehirden uzaklaşıp dinlenmek isteyenler için en ideal noktalardan biri. Bodrum’a gelirken yanınızda pasaportunuzu da getirirseniz kapıda vize ile Yunanistan’ın popüler tatil rotalarından Kos’a gelebilirsiniz. Kapıda vize uygulamasıyla görebileceğiniz Yunan adaları ile ilgili detaylar yazımızda. Bodrum’a bayram öncesinde 135 TL’den başlayan uçuş fırsatları ise burada!

Dalaman’a bayramda 135 TL’den başlayan fırsatlar

Dalaman’a bayramda 135 TL’den başlayan fırsatlar

Bayramı Datça’nın huzurlu koylarında veya Marmaris’in yeşil ve maviyi buluşturan plajlarında dinlenerek geçirmek isterseniz Dalaman’a 135 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’ndan ayrıca Patara, Kalkan, Köyceğiz ve Dalyan gibi yurdumuzun en güzel köşelerinden bazılarına da ulaşabilirsiniz.

Diğer yurt içi Kurban Bayramı fırsatları

Diğer yurt içi Kurban Bayramı fırsatları

Bayramı ülkemizin birbirinden güzel rotalarında eğlenerek ve dinlenerek geçirmek isterseniz geç olmadan bu fırsatları yakalayın…

Adana’nın meşhur kebabıyla bayram keyfine 138 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz!

Alanya’da Akdeniz’e yolculuğun keyfini 203 TL’den başlayan fiyatlarla çıkarın!

Gaziantep’te bayram tatiline 185 TL’den başlayan fırsatlarla uçun!

Denizli’de bayrama 105 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayın!

Yurt dışı bayram fırsatları

Yurt dışı bayram fırsatları

Bayramda yurdumuzun dışında tatil yapmak isteyenler ise başta vizesiz ve pasaportsuz seyahat edilebilen Kıbrıs ve Ukrayna olmak üzere pek çok noktaya cazip fiyatlarla uçabilirler.

Bayram tatilinde Kıbrıs’a uçuran biletler 157 TL’den başlayan fiyatlarla…

Bayram öncesinde vizesiz ve pasaportsuz Odessa’ya uçuşlar 475 TL’den itibaren…

Balkanlar’da tarihe yolculuk için Üsküp’e uçuşlar 420 TL’den başlayan fiyatlarla…

Vizesiz Belgrad’a 490 TL’den başlayan fırsatlar burada…

Atina’da tatile 420 TL’den başlayan fiyatlarla uçun…

Yurt dışı bayram fırsatları

Tuğba Hacıbayramoğlu
2239 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.