Yalova Araç Kiralama

En iyi araç kiralama firmalarını karşılaştırın, aracınızı kolayca ve en uygun fiyata kiralayın.

Yalova Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Yalova
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv, Orta, Lüks
Kiralama Noktaları13
Popüler Acenteler:Garenta
Yalova Hakkında

Yalova, Armutlu Yarımadası üzerinde bulunan Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin en küçük şehirlerinden bir tanesi. İstanbul’a yakınlığı ve geçiş noktası üzerinde bulunmasıyla tarihi oldukça eskiye dayanan Yalova modern anlamda kurulmuş bir şehir. Toplam nüfusun 150 bin civarında olduğu bu kentte yaz aylarında huzurlu bir tatil arayanlar için harika çözümler var. 
Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Yalova, sakin ve huzurlu olmasının yanı sıra İstanbul’a 93,5 kilometre, Bursa’ya 76,4 kilometre ve Kocaeli’ne 76,4 kilometre mesafede olmasıyla dikkat çeker. Yalova’ya ulaşımın kolaylığı ve doğal güzelliklerin mevcudiyeti şehri yaşanabilir yerlerden bir tanesi kılar. 
Kültürel anlamda hem geçmişin izleri hem de kozmopolit yapısı sayesinde Yalova’nın farklı bir şehir olduğunu ifade etmek gerekir. Bu noktada Yalova’da bulunan azınlıkların kullandığı pek çok dil var. Kültürel çeşitliliğin kent yaşamına etki etmesi turistik faaliyetlerin de çeşitlilik göstermesine imkân tanır. 
Doğal ve kültürel zenginlikleriyle dikkat çeken Yalova’ya geldiğinizde Yürüyen Köşk, Deprem Anıtı, Yalova Açıkhava Müzesi ve Sudüşen Şelalesi gibi noktaları keşfedebilirsiniz. Yalova’da pek çok plajın bulunması da şehrin turistik potansiyelini arttırmasında önemli. Tüm bu noktaları ve çok daha fazlasını gezmek istediğinizde araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir çözüm olan araç kiralama sayesinde Yalova gezinizde zamanı da daha iyi yönetebileceksiniz.

Yalova'da Araç Kiralayacaklar İçin İpuçları

Marmara'da yer alan Yalova düzlük bir zeminde konumlanıyor. Genellikle şehir içi kullanıma uygun olan otomatik vites araçları tercih edebilirsiniz.

Araç tipi: Yalova oldukça küçük bir şehir olsa da araç yoğunluğunda rahat hareket edebilmek ve park sorunu yaşamamak adına Sedan tipi araçlar tercih etmenizi öneririz.

Trafik: İstanbul'a oldukça yakın olan Yalova genelde sakin bir şehir. İstanbul, Kocaeli ve Bursa gibi büyük şehirler arasında kilit noktada yer alan ve geçiş noktası olan Yalova, genellikle bayram ve tatillerde trafik yoğunluğu yaşanan bir lokasyon.

Gezilebilecek yerler: Yolunuz Yalova'ya düşerse aracınızı havaalanından teslim aldıktan sonra ziyaret etmenizi önerdiğimiz bazı yerler var. Yürüyen Köşk, termal kaplıcalar, Karaca Arboretumu, Kızlar Manastırı ve Çınarcık Adası ziyaret edebileceğiniz adreslerden.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular