Yalova Araç Kiralama

Yalova Araç Kiralama Noktaları

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik

Yalova Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Yalova
Araç Sınıfları:Orta, Ekonomik
Kiralama Noktaları4
Popüler Acenteler:Garenta
Yalova Hakkında

Yalova, Armutlu Yarımadası üzerinde bulunan Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin en küçük şehirlerinden bir tanesi. İstanbul’a yakınlığı ve geçiş noktası üzerinde bulunmasıyla tarihi oldukça eskiye dayanan Yalova modern anlamda kurulmuş bir şehir. Toplam nüfusun 150 bin civarında olduğu bu kentte yaz aylarında huzurlu bir tatil arayanlar için harika çözümler var. 
Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Yalova, sakin ve huzurlu olmasının yanı sıra İstanbul’a 93,5 kilometre, Bursa’ya 76,4 kilometre ve Kocaeli’ne 76,4 kilometre mesafede olmasıyla dikkat çeker. Yalova’ya ulaşımın kolaylığı ve doğal güzelliklerin mevcudiyeti şehri yaşanabilir yerlerden bir tanesi kılar. 
Kültürel anlamda hem geçmişin izleri hem de kozmopolit yapısı sayesinde Yalova’nın farklı bir şehir olduğunu ifade etmek gerekir. Bu noktada Yalova’da bulunan azınlıkların kullandığı pek çok dil var. Kültürel çeşitliliğin kent yaşamına etki etmesi turistik faaliyetlerin de çeşitlilik göstermesine imkân tanır. 
Doğal ve kültürel zenginlikleriyle dikkat çeken Yalova’ya geldiğinizde Yürüyen Köşk, Deprem Anıtı, Yalova Açıkhava Müzesi ve Sudüşen Şelalesi gibi noktaları keşfedebilirsiniz. Yalova’da pek çok plajın bulunması da şehrin turistik potansiyelini arttırmasında önemli. Tüm bu noktaları ve çok daha fazlasını gezmek istediğinizde araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Konforlu ve güvenilir bir çözüm olan araç kiralama sayesinde Yalova gezinizde zamanı da daha iyi yönetebileceksiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular