Şanlıurfa GAP Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Üst
Üst
Lüks
Lüks
GAP Havalimanı Hakkında

GAP Havalimanı, Şanlıurfa’nın en önemli bağlantı noktası olarak 2007 yılından beri hizmet verir. Güneydoğu Anadolu Projesi kapsamında bölgenin kalkınmasında büyük rolü bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı, bölge şehirlerden gelen yolcular için de önemli. Şehrin kültürel ve turistik özelliklerinin ön plana çıkmasıyla birlikte GAP Havalimanı’nın da önemi gittikçe arttı. Bu çerçevede havalimanında yolcu sayısı her geçen yıl artış gösterir.

Şanlıurfa’yı Ankara, İstanbul, İzmir gibi noktalara bağlayan GAP Havalimanı’nın Hac dönemlerinde Suudi Arabistan’a seferler düzenlenen bir merkez olduğu da bilinmeli. Havalimanının hem yurtiçi hem de uluslararası seferleri dikkate alındığında yıllık yolcu kapasitesi ortalama 1 milyon.

Şanlıurfa şehir merkezinden yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan GAP Havalimanı, ulaşım endişelerine neden olmaz. Çünkü havalimanına ulaşım için pek çok seçenek var. Toplu ulaşım daha uygun fiyatlar sunsa da konfor ve rahatlığı arayanlar için araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi çok daha ideal. Siz de Şanlıurfa GAP Havalimanı’na ulaştığınızda araç kiralama ile konforu yaşayabilir ve şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Şanlıurfa’ya ulaştığınızda Göbekli Tepe, Balıklıgöl, Hz. İbrahim Mağarası, Urfa Kalesi, Hz. Eyüp Sabır Makamı ve Halil-ür Rahman Camisi gibi noktaları gezmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular