Manisa Araç Kiralama

En iyi araç kiralama firmalarını karşılaştırın, aracınızı kolayca ve en uygun fiyata kiralayın.

Manisa Ucuz Kiralık Araçlar

Kia Picanto Otomatik
985,08TL
Renault Clio Manuel
1.123,85TL
Renault Clio 5 Otomatik
1.125,00TL
Fiat Egea Manuel
1.152,56TL
Renault Taliant Otomatik
1.205,00TL
Kia Stonic Otomatik
1.205,00TL
Renault Clio Otomatik
1.279,71TL
Fiat Egea Otomatik
1.369,95TL
Renault Clio 5 Manuel
1.425,00TL
Fiat Doblo Manuel
1.602,37TL

Manisa Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Manisa
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Üst, Lüks, Suv, Minibüs
Kiralama Noktaları15
Popüler Acenteler:Avis
Manisa Hakkında

Manisa, Şehzadeler Diyarı tanımlaması ve Mesir Macunu ile özdeşleşmiş bir şehir. Ege Bölgesi’nde İzmir’den sonra en önemli şehir konumundaki Manisa; ticari ve turistik faaliyetlerle gelişmiş bir yer. Uşak, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Denizli ve İzmir’le komşu olan Manisa modern ve tarihi anlamda önemli bir yerleşim birimi.  Yaklaşık 1,5 milyon insanın yaşadığı Manisa kültürel zenginliklerin yanında endüstriyel üretimin de merkezlerinden bir tanesi.
Yerleşimin Prehistorik dönemlerde başladığı Manisa’da Bizans ve Osmanlı da dahil olmak üzere pek çok medeniyet hüküm sürdü. Şehrin bu özelliği tarihi ve kültürel zenginliklere sahip olmasını sağlar. Ancak şehrin bugünkü görünümüne ulaşmasında Osmanlı Devleti dönemindeki hakimiyetin etkisi büyük. Kültürel ve tarihi bir cazibe merkezi olması İzmir’e tatil yapmaya gelen pek çok insanın Manisa’yı da gezmek istemesine kapı aralar. Çünkü İzmir ve Manisa arası mesafe sadece 36 kilometre. 
Manisa’nın kültürel zenginliklerine göz attığınızda Sidas Antik Kenti, İvaz Paşa Camii, Manisa Muradiye Camii, Sardes Antik Kenti ve Salihli Artemis Tapınağı dikkat çeker. Şehre gelen turistlerin pek çoğu bu noktaları ziyaret ederken ulaşım için Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanır. Bu yönüyle şehir içerisinde ve İzmir’e yolculuklarda tercih edilen ulaşım seçeneği araç kiralama olur. Hem konforlu hem de uygun fiyatlı bir çözüm olması araç kiralamayı ön plana çıkarır.

Manisa'da Araç Kiralayacaklar İçin İpuçları

Araç modeli: Manisa’yı ziyaret ediyorsanız bu şehrin hem doğal güzelliklerle çevrili olduğunu fark edebilir hem de tarihi hazineleri ve çeşitli ören yerlerini keşfe çıkamayı planlayabilirsiniz. Şehiriçi kullanımda mutlaka Sedan tipi küçük ve kompakt araçlar ama kırsal taşra alanlara seyahat ederken SUV türü yerden yüksek dört çekerli araçlardan yana tercihinizi kullanın.

Yakıt türü: Daha uzun mesafeli yolculuklara çıkacaksanız mutlaka yakıt tasarrufu bulunan dizel, hibrit ya da elektrikli araçlara yönelin.

Vites: Yine sadece kültür turizmi için müze ve ören yerlerine ulaşımda kullanmak adına araç kiralıyorsanız şehiriçi kısa mesafeli sürüşlerde otomatik vites tercih edebilirsiniz.

Trafik: Manisa şehir merkezinde iş gidiş çıkış saatlerinde aşırı trafik gözlenebildiği gibi yaz aylarında trafik yoğunluğu akşam saatlerini de bulabiliyor.

Güvenlik önlemleri: Özellikle Manisa’nın kırsal alanları ve köy yolları engebeli ve aşırı virajlı, kimi zaman da tek şerit olabiliyor. Temkinli olmanızda fayda var.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular