Konya Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Konya Havalimanı Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya Havalimanı, Konya’nın Selçuklu ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren söz konusu havalimanı sivil havacılık alanında çeşitli hizmetler sunuyor. Havalimanı 141.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. Konya şehir merkezine yaklaşık 18 km uzaklıkta yer alan havalimanına ulaşım son derece basit.

Havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına ulaşmak istediğinizde tercih edeceğiniz en iyi seçenek araç kiralamadır. Birbirinden farklı araç kiralama hizmetleri ile kusursuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Konya’nın yüz ölçümü bakımından çok büyük bir şehir olduğu göz önüne alındığında araç kiralayarak daha konforlu bir şekilde şehri gezebilirsiniz.

Konya seyahatiniz sırasında gezebileceğiniz birçok tarihi ve doğal güzellik yer alıyor. Özellikle araç kiralayarak birbirinden uzakta olan bu yerleri rahatlıkla gezebilirsiniz. Konya seyahatiniz sırasında Mevlana Müzesi ve Türbesi, Alaeddin Tepesi, Karatay Müzesi, İnce Minerali Medrese, Selimiye Cami, Atatürk Evi Müzesi, Meram Bağları, Sille Köyü, Kilistra Antik ve Kaya Mezarları, Nasreddin Hoca Türbesi, Karapınar Çölü, Beyşehir Gölü Milli Parkı gibi yerleri mutlaka görmelisiniz. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular