Vize Araç Kiralama

Vize Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Vize
Kırklareli Vize Hakkında

Ülkenizin sakin şehir unvanı alan az sayıdaki yerinden biri olan Vize ilçesi, Kırklareli merkezine yaklaşık 1 saat uzaklıkta Karadeniz kıyısına yakın bir konumda yer alıyor. Karadeniz sahili kenarında sıralanan tabiat parklarına ve büyüleyici doğal güzelliklere yakın konumu ile binlerce yıllık tarihi hazineleriyle unutulmaz bir gezi deneyimi yaşatan Vize’yi araç kiralayarak kolayca gezebilirsiniz.

M.Ö. 76 yılında kesme taşlarla inşa edilen etkileyici Vize Kalesi ile keşfetmeye başlayabileceğiz ilçede yine 6. yüzyıl Roma döneminden kalan en etkileyici manastırlardan biri olarak inşa edilen görkemli Aya Nikola Manastırı’na da mutlaka uğramalısınız. Akdeniz sahillerini aratmayan ince kumlu sahilleri ile ünlü Poliçe Koyu ve Panayır İskelesi Koyu’nda tertemiz Karadeniz sularının tadını çıkarabileceğiniz Vize'de araç kiralayarak Kıyıköy ve Çilingöz Tabiat Parkı’nda da keyifli geziler yapabilirsiniz.

Özellikle gün batımlarında muhteşem manzaralar sunan Kıyıköy Kalesi’ni gezebileceğiniz ilçede Kıyıköy Kastro sahilinde de keyifli akşam yürüyüşleri yapabilirsiniz. El değmemiş büyüleyici doğal güzelliklerin tadını çıkarmak için Istranca Dağları’nda doğup Karadeniz'e dökülen ve çevresi balık çiftlikleri, piknik alanları, yürüyüş parkurları ile süslü Pabuçdere’yi de mutlaka uğramanızı önerdiğimiz Vize’de İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı, Cehennem Şelaleleri ve Dupnisa Mağarası gibi Trakya'nın en önemli tabiat güzelliklerine de araç kiralayarak kolayca ulaşmanız mümkün.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular