Yahşihan Araç Kiralama

Yahşihan Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Yahşihan
Kırıkkale Yahşihan Hakkında

Kırıkkale merkezine en yakın ilçelerden biri olan ve şehir merkezine sadece 10 kilometre uzaklıkta bulunan Yahşihan; ekolojik tarım bahçeleri, yemyeşil doğal güzellikler arasından akan Irmakları ve doğa sporları yapmak için ideal olan yeşil vadileriyle doğa tutkunlarının keyifle gezebileceği yerler arasında. Yahşihan’dan araç kiralayarak kolayca ulaşabileceğiniz Yeşil Vadi, Karabük ve Kırıkkale gibi şehirlerden gelen binlerce kişiyle özellikle bahar ve yaz aylarında çok hareketleniyor. Organik ürünlerle hazırlanan kahvaltılar sunan kır bahçeleri, ırmaklar üzerindeki köprüleri, yürüyüş parkurları ve şelaleleri ile keyifli bir gün geçirebileceğiniz Yeşil Vadi’de ekolojik tarım bahçelerini de keyifle gezerek organik ürünler satın alabilirsiniz.

Ülkemizde silah endüstrisinin en geliştiği yerlerden biri olan Kırıkkale’ye Yahşihan'da araç kiralayarak kolayca ulaşabilir ve etkileyici MKE Silahsan Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. 1990 yılından beri hizmet veren müzede 1900’lü yıllara kadar uzanan silah koleksiyonlarının yanı sıra Osmanlı döneminden kalan kılıçlar, kalkanlar, gürbüzler ve mızraklar gibi pek çok etkileyici eski silahı da yakından görme şansı bulabilirsiniz.

Fotoğraf çekmekten hoşlananlar ilçenin simgesel yapılarından biri olan ve 1924 yılında inşa edilen Yahşihan Tren Garı’na da mutlaka uğramalılar. Otantik ve tarihi atmosferini günümüzde de korumayı başaran tarihi tren garında muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Her yaştan insan için okçuluk, tırmanış ve zipline gibi farklı bölümleri bulun macera parkında da keyifle zaman geçirebileceğiniz ilçede Sultan II. Abdülhamit döneminde inşa edilen ve Anadolu'daki ilk demir köprü olması ile ünlü olan Yahşihan Demir Köprü’ye uğrayarak gün batımında muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular