Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama

Lefkoşa Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Lefkoşa
Lefkoşa Hakkında

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa, aynı zamanda Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin de başkenti olarak literatürde kendisine yer buluyor. Tarih boyunca Anadolu yarımadası için önemli bir yerde bulunan Kıbrıs’ın kalbi olarak nitelendirilen Lefkoşa, her yıl birçok turist tarafından ziyaret ediliyor. Bu da kentin yalnızca başkent olarak değil, turistik anlamda da ada için önemli olduğunu gösteriyor.

Lefkoşa’nın tarihi ve kültürel zenginliği birçok kişi tarafından biliniyor. Gezilecek ve görülecek pek çok yerin olması da bu çeşitliliğe işaret ediyor. Kenti keşfederken hem zaman kaybınızı önleyecek hem de daha detaylı bir keşif yolculuğuna çıkartacak araç kiralama fikrini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede geziniz daha keyifli ve az yorucu bir hal alabilir.

Lefkoşa’yı keşfederken Büyük Han, Arasta Sokak, Bedesten Aziz Nikolas Kilisesi, Lüzinyan Evi, Mevlevi Tekke Müzesi, Kıbrıs Araba Müzesi, Derviş Paşa Konağı, Girne Kapısı, Venedik Sütunu, Barbarlık Müzesi, Selimiye Camii, Arap Ahmet Paşa Camii, Büyük Han, Machairas Manastırı, Lefkoşa Surları gibi yerleri gezerek, kentin tarihi hakkında derin bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular