Kıbrıs Gazimağusa Araç Kiralama

Gazimağusa Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Gazimağusa
Gazimağusa Hakkında

Kıbrıs’ın doğusunda yer alan Gazimağusa Kıbrıs’ın eşsiz bir liman şehri. Akdeniz’in en güçlü limanları arasında yer alan Gazimağusa, Kıbrıs’ta önde gelen bir şehir. Eşsiz altın kumsalları ile ünlü olan şehir, turizm açısından gelişmiş. Özellikle Türkiye’den birçok turist şehri ziyaret ediyor. Her yıl Temmuz ayında yapılan Uluslararası Magusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, şehrin çok daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. 

Turistik açıdan son derece gelişmiş bir yapıda olan Gazimağusa, yıl içerisinde pek çok turiste ev sahipliği yapıyor. Bu noktada şehre gelen turistlerin yoğun bir şekilde araç kiralama seçeneklerinden faydalandığını ifade edebiliriz. Bu sayede şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini çok daha rahat bir şekilde gezebilmek mümkün hale geliyor. 

Sadece deniz, kum, güneş tatili yapmak istemeyen ve şehrin güzelliklerini yakından görmek isteyen kişiler için şehirde gezilecek birçok yer bulunuyor. Gazimağusa seyahatiniz sırasında Venedik Kalesi, Kutup Osman Türbesi, Maraş Bölgesi, Gazimağusa Limanı, Venedik Sarayı, Namık Kemal Müzesi, St. George Latin Kilisesi, St. Francis Kilisesi, mağusa Surları ve Templar Hospitaler Kilisesi’ni mutlaka görmelisiniz. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular