Karaman Araç Kiralama

Karaman Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Karaman
Kiralama Noktaları3
Karaman Hakkında

Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinin bulunduğu alanlara yakınlığı ile bilinen Karaman, tarihsel milattan önce 8 binli yıllara kadar uzanıyor. Kent, Hititlerden Lidyalılara, Frigyalılardan Yunanlara kadar pek çok medeniyetin etkisi altında kaldı. Kent adını burada kurulmuş olan ve aynı zamanda başkentlik de yaptığı Karamanoğulları Beyliği’nden alıyor. Dolayısıyla hem adında hem de il sınırları içerisinde geçmişten izler taşımaya devam ediyor. Bu da hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Karaman, kültürü, tarihi ve doğası ile dikkat çeken bir yer. İç Anadolu’nun en dikkat çekici noktalarından olan Karaman’da rahat bir şekilde gezebilmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.  Bu sayede hem konforlu hem de hızlı bir şekilde tüm gezi sürecinizi yönetebilirsiniz.

Karaman il merkezinde ve ilçelerinde gezip görebileceğiniz birçok alan bulunuyor. Karaman Müzesi, Karaman Kalesi, Aktekke Kent Meydanı,  Aktekke Cami, Zeyve Pazarı, Kuğulu Park / Çukurbahçe, Yunus Emre Cami, Hürrem Dayı Evi, Tartan Konağı, Hatuniye Medresesi, Ermenek Turkuaz Barajı, Gökçe Çamlığı, Göksu Şelalesi, İncesu Mağarası, Manazan Mağaraları, Meraspolis Mağarası, Ermenek Vadisi, Barçın Yaylası, Binbir Kilise, Mennan Kalesi gibi yerler mutlaka ziyaret edilmeli.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular