Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik
Üst
Üst
Kahramanmaraş Havalimanı Hakkında

Kahramanmaraş Havalimanı, 1996 yılında inşa edilen ve o yıldan beri Maraş’ta hizmet veren bir havalimanı olma özelliği taşır. Şehrin dünyaya açılan kapısı olmasının yanında seyahati de kolaylaştıran Kahramanmaraş Havalimanı, 2016 yılında yenilendi. 2019 yılından itibaren yeni hizmet binasıyla Kahramanmaraş’a ulaşmak isteyen yolculara hizmet verir. Akdeniz Bölgesi’nin doğu tarafında kalan Maraş, konumu itibarıyla karayolu ulaşımına daha müsait. Ancak Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlere uzaklığı nedeniyle Kahramanmaraş Havalimanı’nı gerekli kılar. 
Kahramanmaraş havalimanı iç ve dış hat seferleriyle yılda ortalama 200.000 yolcuya hizmet verir. Yolcuların büyük kısmı iç hat seferlerini kullanırken dönemse olarak dış hat seferleri de gerçekleştirilir. Kahramanmaraş Havalimanı’nın yolcu kapasitesine ek olarak değerli bir özelliği de ulaşım. Şehir merkezine yaklaşık 5 km mesafede olması nedeniyle pek çok ulaşım seçeneği var. Kahramanmaraş Havalimanı’na ulaşan yolcuların toplu taşıma başta olmak üzere tercihi olan birbirinden değerli seçenekler bulunur. Araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi bu konuda dikkat çeker. 
Kahramanmaraş’a ulaştığınızda konforlu ve kaliteli bir seyahat için araç kiralama çözümlerini tercih edebilirsiniz. Şehri gezmenizi ve keşfetmenizi kolaylaştıracak olan araç kiralama sayesinde Kahramanmaraş Kapalı Çarşı, Taş Han, Ulu Camii, Taş Medrese, Maraş Kalesi ve Yavşan Yaylası Tabiat Parkı’nı ziyaret etmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular