Selçuk Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Suv
Suv
Orta
Orta
Minibüs
Minibüs

Selçuk Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Selçuk
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv, Orta, Minibüs
Kiralama Noktaları4
Popüler Acenteler:Easy GO
Selçuk Hakkında

Ülkemizin en önemli açık hava müzelerinden biri olarak görülen Selçuk, her sene yüz binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Başta Efes Antik Kenti ve Şirince Köyü olmak üzere birçok popüler destinasyonu içinde barındıran Selçuk ilçesini, kiraladığınız araçla kapsamlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Kiliseleri, tapınakları, mağaraları, plajları ve müzeleriyle büyük ilgi uyandıran Selçuk İzmir’in en çok turist çeken ilçelerinden biri durumunda. Aracınızla bu ayrıcalıklı bölgeye gittiğinizde Tire, Torbalı, Menderes ve Kuşadası gibi çevre ilçeleri de kolayca gezme şansı bulabilirsiniz.

İzmir’in Selçuk ilçesi ile Adnan Menderes Havalimanı arasında 60 kilometre civarında bir mesafe bulunuyor. Ayrıca Selçuk ilçe merkezinde küçük bir havalimanı daha bulunuyor. Atmosferi ile ziyaretçilerini büyüleyen Selçuk’a geldiğinizde meşhur Şirince Köyü’ne öncelik verebilirsiniz. İlçenin doğu kısmında konumlanan köye ulaşmak için Değirmen Boğazı Caddesi’ni takip etmeniz gerekiyor. Bu uzun yol üzerinde sizi aynı zamanda Nesin Matematik Köyü ve Tiyatro Medresesi karşılıyor. Şaraplarıyla bilinen Şirince Köyü’nde pek çok butik otel bulunuyor.

Selçuk Efes Antik Tiyatrosu, Celsius Kütüphanesi, Meryem Ana Heykeli, Trajen Çeşmesi ve Yedi Uyurlar Mağarası’nı ziyaret etmek adına ilçe merkezinden batıya doğru yol almanız gerekiyor. Kiraladığınız araçla Dr. Sabri Yayla Bulvarı’nı takip etmeniz durumunda hem bu yoğun bölgeye hem de Selçuk Havalimanı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulvarın hemen başında Efes Müzesi ve Artemis Tapınağı ziyaretçilerini bekliyor. Selçuk ilçe merkezinde yer alan Selçuk Kalesi ve Selçuk Hamamı içinse ilçe otogarını da içine alan Atatürk Caddesi’ni kullanabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular